Występ Kretki w telewizji!

Występ Kretki w telewizji!

Kolejna YouTuberka podbija telewizję. Ani z kanału TheKretka1 chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Ta pozytywnie zakręcona Polka mieszkająca w Stanach prowadzi dwa kanały: jeden urodowy i modowy, drugi poradnikowy, z radami od młodej mamy. Kretka pojawiła się ostatnio w jednej z polskich telewizji śniadaniowych, sami zobaczcie jak się zaprezentowała!
TheKretka1, to nick pod jakim działa Ania Gretkowska na YouTube. Młoda, pełna werwy i uśmiechu Kretka została zaproszona do kultowego programu śniadaniowego ,,Dzień Dobry TVN" ze względu na swoją nietypową historię. Ze względu na to, że jako młoda dziewczyna wyjechała z Polski do Stanów i osiedliła się tam na stałe Kretka zdecydowanie budzi zainteresowanie ludzi. Stąd prezenterzy postawili ją przed kilkoma pytaniami, które na sto procent nurtują każdą ciekawą jej życia osobę. Padło kilka pytań dotyczących samych początków pobytu w Stanach oraz ogólnego wrażenia o tamtejszej kulturze i porównania z kulturą Polski. Jak sama Ania spuentowała, jej zdaniem Amerykanie są bardziej życzliwi i jej ta, nawet sztuczna życzliwość odpowiada bardziej, niż poniekąd chamska szczerość Polaków. Co do nauki języka i pomocy w zaklimatyzowaniu się w nowym miejscu tubylcy okazali się bardzo życzliwi i jak sama Kretka powiedziała:
Na początku bardzo wstydziłam się mówić po angielsku, ale Amerykanie pomogli mi przełamać tę barierę bardzo szybko.

 
Pojawiło się również pare pytań odnośnie działalności Kretki na YouTube. Szczególnie padały pytania pod kątem zestawienia amerykańskiego YouTube z polskim, co jest bardzo ciekawą kwestią, gdyż Ania wypowiedziała się o tym zupełnie subiektywnie i dość interesująco, a jest to całkiem sporny temat. Zdaniem Kretki różnica między poziomem zagranicznego YouTube a polskiego zanika i staje się wręcz niewidoczna, gdyż w tych czasach większość twórców wchodzi już na coraz to wyższe levele i tworzy bardziej zaawansowane produkcje.

 
Co do samego występu Kretka podzieliła się w ostatnim vlogu bardzo pozytywnymi wrażeniami. Opowiedziała mniej więcej jak taki występ wygląda od kuchni, jaka była jej rola i przede wszystkim podkreśliła, że prowadzący program byli dla niej niesamowicie życzliwi nie tylko na wizji, ale także za kulisami. Oprócz krótkiego występu w postaci wywiadu Anna została w telewizji na dłużej i na bieżąco, w tle, prowadziła chat z ludźmi i odpowiadała tym razem na nurtujące ich pytania. Była to idealna okazja na zapytanie Kretki o wszystko co nas zastanawia i na poznanie jej bliżej. Jeśli nie mieliście okazji uczestniczyć w tym chacie to nic straconego bo jego zapis z wszystkimi pytaniami ludzi i odpowiedziami YouTuberki możecie znaleźć TUTAJ.

Również jeśli ominął Was występ Kretki w telewizji możecie wciąż obejrzeć go w siecie pod TYM linkiem.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.