Wystartował Thunder Island - serwer RRG w Minecraft od reZigiusza!

Wystartował Thunder Island - serwer RRG w Minecraft od reZigiusza!

Dokładnie 7 lipca reZigiusz postanowił podzielić się z widzami projektem, który wraz ze swoją ekipą tworzył blisko pół roku. Mowa o Thunder Island, czyli rozbudowanym serwerze RPG w Minecraft, który dziś oficjalnie wystartował!


O samym projekcie po raz pierwszy informowaliśmy was w tym artykule. Pisaliśmy wtedy o zapowiedziach Remigiusza oraz Thunder Crew dotyczących całego projektu. Twórca powiedział wtedy, że serwer od zawsze był jego marzeniem, które teraz się spełnia. Już tydzień temu rozpoczęły się beta-testy serwera, a dziś oficjalnie wystartował on dla wszystkich użytkowników.

Premierze serwera Thunder Island towarzyszył livestream reZigiusza, na którym twórca mógł zaprosić wszystkich swoich widzów na otwarty świat gry Minecraft. Chętnych na grę nie było mało, bowiem na serwerze w jednym momencie było ponad 5000 osób! Niestety nie obyło się bez pewnych problemów, gdyż po pewnym czasie, serwer został zaatakowany przez boty, jednak administratorzy szybko temu sprostali, a rozgrywka na serwerze jest już w pełni możliwa.Na Thunder Island wejdziecie wpisując nazwę MC.THUNDERISLAND.PL lub THUNDERISLAND.PL przy dodawaniu serwera w Minecraft. Jeśli chcecie być na bieżąco z filmami dotyczącymi samych możliwości jakie daje gra na Thunder Island, koniecznie odwiedźcie oficjalny kanał, do którego przejdziecie klikając tutaj.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.