Wystartował program The Brain z reZigiuszem w roli jurora!

Wystartował program The Brain z reZigiuszem w roli jurora!

O tym że ReZigiusz wystąpi w show na antenie Polsatu, wiadomo już od dawna, a więcej na ten temat możecie przeczytać w naszym artykule. Wczoraj swoją premierę miał pierwszy odcinek specjalny drugiego sezonu The Brain Genialny Umysł z jego udziałem.
Zanim zobaczyliśmy Remka na antenie Polsatu, na jego kanale został opublikowany krótki vlog z planu programu. Nie tylko opowiedział o atmosferze panującej przed i po nagraniach, lecz również oprowadził zapoznał swoich widzów z jury, w skał którego wchodzą między innymi Anita Sokołowska i Cezary Żak. Więcej na ten temat obejrzycie w poniższym materiale wideo.Program The Brain Genialny Umysł ruszył już wczoraj - 5 września. Tym razem nie był to zwykły odcinek, gdyż odwiedziły go genialne umysły z całego świata. Po raz pierwszy mogliśmy zobaczyć pojedynek między Polską, a resztą globu. O programie twórca poinformował widzów przez swoje media społecznościowe:


Następny odcinek zobaczymy już za tydzień we wtorek o godzinie 20:05, gdzie na pewno nie zabraknie wielu emocji. Wczorajszy odcinek z ReZigiuszem w jury jest już dostępny online, a link do niego znajdziecie tutaj! Jak oceniacie występ Remka?

Agniecha Szyda

Od 6 lat moją pasją jest YT. W wolnym czasie lubię pograć w gry z przyjaciółmi. Poza tym interesuję się podróżowaniem oraz sportem, a dokładniej siatkówką i paintballem.

Wideo dnia: Podziel się tym, co masz cennego - nowa świąteczna reklama Allegro

Koniec Daniela Magicala? Widzowie oraz YouTuberzy odwracają się od streamera

Twórcy Wiedźmina mówią o mikropłatnościach w swojej nowej grze

Ikona polskiej sceny League of Legends zmienia organizację!

Nowe ikony rang w Counter-Strike: Global Offensive!

Boxdel opowiada o pracy u jednego z najbogatszych Polaków!