Wystąp w filmie z Vroobelkiem!

Wystąp w filmie z Vroobelkiem!

Marzyło Wam się kiedykolwiek spotkanie z Vroobelek, ale nigdy nie mieliście do tego żadnej możliwości? Teraz dzięki współpracy Weroniki z Cooking Challenge dwie osoby mają możliwość nie tylko zobaczyć YouTuberkę na żywo i miło spędzić z nią czas ale także wystąpić wspólnie w filmie. Zobaczcie co wystarczy zrobić, abyście to Wy mieli szanse nagrania czegoś razem z Weroniką!
Dziś na fanpage Vroobelek na Facebooku pojawił się obszerny post, którego pierwszy wers brzmi ,,Spotkaj się ze mną o wystąp w moim filmiku". Bez wątpienia takie zdanie zachęca do dalszego zapoznania się z treścią postu. Jak sama YouTuberka nakreśliła to o czym pisze nie jest żadnego rodzaju konkursem, tylko publikuje ten post gdyż poszukuje dwóch osób chętnych do wystąpienia wraz z nią w nowym materiale, który przygotowuje we współpracy z Cooking Challenge. Jedynymi warunkami zgłoszenia się są: bycie dostępnym w Warszawie w dniu 15 maja, ukończenie 18 lat oraz zgoda na upublicznienie Waszego wizerunku, gdyż oczywiście film trafi później do sieci. Aby jednak Weronika mogła sprawiedliwie wybrać odpowiednie dwie osoby, pozostawiła w poście pytanie z serii ,,dlaczego to właśnie Wy mielibyście wystąpić razem ze mną". Jak sama nakreśliła potrzebuje osób które przed kamerą poczują luz, nie będą wstydziły się wystąpić i dlatego też oczekuje od widzów ciekawych odpowiedzi. Warto nakreślić, że wybrane osoby pojawią się jedynie pod koniec odcinka, a tak będą mogły obserwować YouTuberkę przy pracy, więc nie są wymagane zbyt wielkie umiejętności aktorskie czy coś w ten deseń. Trzeba jedynie deko charyzmy, chęci i pomysł na uzasadnienie dlaczego to akurat Was Vroobelek powinna zabrać ze sobą na nagrywki. Polecamy więc wszystkim abyście spróbowali swoich sił, bo nie potrzeba wiele, a można zyskać naprawdę ciekawy dzień na planie, super spotkanie z Weroniką i późniejsze ciekawe wspomnienia.

 A zrobiłam sobie ze stadionem, bo taki ze mnie sportowiec


Post udostępniony przez billie_sparrow (@billie_sparrow)


Warto wspomnieć również ze wcześniej w Cooking Challenge brali udział tacy YouTuberzy jak: Beksy, Abstrachuje TV czy Aleksandra Żuraw więc na ich kanałach możecie zobaczyć jak wyglądają tego typu filmy i sprawdzić czy faktycznie warto wziąć udział w tym co proponuje Billie Sparrow.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.