Trwa wielka wyprzedaż na GOG.com!

Trwa wielka wyprzedaż na GOG.com!

Przywitaliśmy już na dobre rok 2018, więc czas zająć się naszymi noworocznymi postanowieniami. Jeśli ktoś założył sobie w najbliższym czasie nadrobienie kilku dużych gamingowych tytułów, to właśnie nadarza się ku temu wspaniała okazja. GOG.com w ramach akcji noworoczne postanowienia postanowił zorganizować naprawdę duże obniżki wielu gier z absolutnego topu.


Aktualnie trwa postanowienie noworoczne wytyczone przez GOG, które brzmi "Zacznę oszczędzać!". Rzeczywiście może się tak stać, ponieważ obniżki zaserwowane przez GOG zostawią w naszym portfelu lub śwince trochę grosza. Wraz z kolejnymi "postanowieniami" GOG będzie serwować nam także inne tytuły z innych gatunków, których ceny mogą być obniżone nawet o 90%, co czyni tę okazję naprawdę  wyjątkową i w przypadku kilku tytułów praktycznie niemożliwą do powtórzenia w przyszłości.Akcja potrwa do 15 stycznia, czyli do najbliższego poniedziałku. Wszyscy zainteresowani powinni się spieszyć - zegar obniżek cały czas tyka, a raczej szkoda byłoby, żeby ktoś przez nieuwagę stracił szansę na wyrwanie swojego ulubionego tytułu w naprawdę rozsądnej cenie. W końcu postanowień noworocznych powinno się dotrzymywać, a szczególnie tak miłych jak ogranie wartego uwagi kolejnego RPG-a czy innej świetnej gry na nasz sprzęt.

avatar

Piotr Gołaś

Student administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, Gwiezdnych Wojen, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie tych z klasycznego NES-a. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.

W Call of Duty: WWII pojawi się polski ruch oporu!

Nintendo zaprezentowało niezwykłe akcesoria z... kartonu!

Xbox One doczeka się nowego kontrolera!

Czy istnieje jeszcze szansa na powrót Prince of Persia?

Tajemniczy tweet twórców Wiedźmina!

Twitch zapłacił rekordową kwotę za prawa do transmisji Overwatch League!