Ziemniak wylądował na Zanzibarze! Tak spędza tam czas

Ziemniak wylądował na Zanzibarze! Tak spędza tam czas

Serie podróżnicze na polskiej scenie YouTube cieszą się sporą popularnością - głównie za sprawą ciekawych miejsc jakie postanawiają odwiedzić dane osoby. Mimo że na kanale Ziemniaka są one rzadkością, to każda jego wyprawa przyciąga przed ekrany liczne grono odbiorców. Tak się składa, że Piotrek postanowił wybrać się właśnie w nieco oryginalną podróż, którą oczywiście na bieżąco relacjonuje.


Jeśli na bieżąco śledzicie twórczość Ziemniaka to wiecie zapewne, że w listopadzie ubiegłego roku wyruszył on do Czarnobyla w celu zwiedzenia tego tajemniczego miejsca. Mogliśmy wtedy dzięki specjalnie przygotowanym filmikom śledzić jego poczynania i po części razem z nim przeżyć to niezwykłe wydarzenie. Podsumowanie jego podróży możecie przeczytać na naszej stronie klikając tutaj.

Tymczasem możemy być świadkami kolejnej równie oryginalnej podróży tego twórcy. Tym razem celem jego wyprawy jest kontynent afrykański, a dokładniej wyspa Zanzibar znajdująca się na terytorium Tanzanii, która chyba najbardziej słynie z niezwykłych plaż i kurortów wypoczynkowych. Po raz pierwszy o swojej "najdłuższej podróży życia" Piotrek poinformował widzów na Facebooku.Wczoraj natomiast ukazał się pierwszy, wprowadzający, odcinek z wyjazdu na Zanzibar. Spakowany tylko w jeden plecak Ziemniak wyruszył wraz z kolegą na lotnisko - pierwszym przystankiem na ich drodze do Afryki była Belgia i przepiękne miasteczko Antwerpia, w którym zwiedzili mnóstwo przeróżnych zabytków i zachwycali się klimatem tego miejsca. Przeszli się także po stolicy Unii Europejskiej, Brukseli. Przez kilka problemów z noclegiem musieli spędzić noc na lotnisku, które wbrew pozorom było perfekcyjnie przygotowane na takie okoliczności. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji oglądać najnowszego materiału Ziemniaka to zapraszamy poniżej.Na specjalnej grupie dla swoich widzów odniósł się do błędów jakie popełnił w powyższym filmie i podkreślił, że idealne zmontowanie w warunkach jakich się znajduje jest po prostu niemożliwe.
Montowałem ten odcinek na 11km w powietrzu, a potem kończyłem go w tropiku xD podłożona muzyka, napisy (w tym jeden z błędem), zamknięta forma (rano-wieczór) i 30 stopni w cieniu :0! Muszą być błędy 😀

Niestety internet w Afryce nie pozwala na swobodne komunikowanie się oraz szybkie przesyłanie filmów, dlatego nowe klipy nie będą pojawiać się zbyt często. O tym fakcie Piotrek poinformował także za pośrednictwem swojego profilu na Facebooku. Wszystkim pozostaje więc jedynie cierpliwe oczekiwanie na to, aż połączenie na Zanzibarze pozwoli na wrzucenie kolejnego filmu.Materiały z wyprawy są wrzucane także na kanał Kamila, z którym podróżuje Ziemniak. Widzieliście już oba vlogi z początku wyprawy?
Co sądzicie o podróży Ziemniaka? Będziecie śledzić ją na bieżąco? Piszcie w komentarzach!


Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.