Wyciekło zdjęcie, które zdradza wygląd trzech nowych iPhone'ów

Wyciekło zdjęcie, które zdradza wygląd trzech nowych iPhone'ów

W sieci już od dłuższego czasu huczy o tym, że w tym roku mają pojawić się jeszcze trzy nowe iPhony. Właśnie wyciekło zdjęcie, które być może obrazuje, jak będą one wyglądały. 


Wygląda na to, że trzy nowe urządzenia od firmy z Cupertino nie będą żadną rewolucją na rynku technologicznym. Nie będą chyba nawet ewolucją - przynajmniej w kwestii wyglądu, gdyż wyglądają dokładnie tak, jak jubileuszowa "dziesiątka" w innych rozmiarach. Różnica ma przede wszystkim tkwić w technologii ekranu. Droższa wersja ma posiadać ekran OLED, natomiast tańsza ma wykorzystywać technologię LCD.

Na swoim Twitterze Ben Geskin podzielił się zdjęciami "ochraniaczy" przednich paneli ekranów iPhone'ów. Oczywiście nie są to oficjalne zdjęcia, a jedynie przecieki, jednak Bena można traktować jako zaufane źródło.Według zdjęcia trzy nowe iPhony pojawią się w trzech różnych rozmiarach. Najmniejszy z iPhone'ów - i zapewne najtańszy ma posiadać ekran LCD oraz będzie się wyróżniał odrobinę grubszymi ramkami i trochę większym notchem. Największy rozmiar iPhone'a ucieszy natomiast wszystkich tych, którym zawsze brakowało w ofercie Apple naprawdę dużych urządzeń.

Najtańsza wersja nowego iPhone'a ma kosztować około 700 dolarów, za najdroższą natomiast najprawdopodobniej przyjdzie zapłacić ponad 1000 dolarów.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.