Maffashion jako towarzyszka Twojej podróży! Wygraj wycieczkę z Julią Kuczyńską do Francji!

Maffashion jako towarzyszka Twojej podróży! Wygraj wycieczkę z Julią Kuczyńską do Francji!

Wyobrażaliście sobie kiedykolwiek jakby to było wybrać się na Festiwal Filmowy do Cannes? Jest to bez dwóch zdań jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń filmowych na całym świecie i teraz każdy z nas ma szansę spróbować swoich sił w konkursie i być może właśnie polecieć z Maffashion na ten jakże niesamowity event i przeżyć niezapomniane chwile w jednym z najpiękniejszych francuskich miast. Sami zobaczcie jakie to proste!


Julia Kuczyńska, na swoim MyStory na Snapchacie (@maffashion_official) zapowiedziała wczoraj świetny konkurs, w którym 3 wygrane pary przyjaciół będą mogły razem z nią polecieć na Festiwal Filmowy do Cannes. Szafiarka powiedziała, że jest niesamowicie podekscytowana tym faktem i że sama od zawsze marzyła aby móc przejść się po doskonale wszystkim znanym 24 festiwalowych stopniach. Teraz jest to dla niej dodatkowa radość ponieważ wyjazd ten będzie miała możliwość przeżyć z w sumie szóstką swoich obserwatorów.Konkurs, który Maffashion organizuje wraz z firmą MasterCard oraz magazynem VIVA, ma na celu podkreślenie rangi przyjaźni i tradycyjnie pobudzenie kreatywności uczestników. Zadanie konkursowe jest jakże banalne, gdyż wystarczy w komentarzu pod postem firmy sponsorskiej na Facebooku napisać krótką historię najważniejszej przyjaźni w Waszym życiu, na bazie której można byłoby nakręcić film. Swój kreatywny pomysł należy przedstawić w mniej więcej 500 znakach. Oczywiście wygrywają najciekawsze i najbardziej docenione przez bezstronne jury, powołane przez organizatorów, historie. Jedynymi, ważnymi zasadami konkursu jest posiadanie karty MasterCard bądź Maestro i ukończenie 18 roku życia. Jeśli jednak spełniacie oba te warunki i chcielibyście przeżyć niesamowite kilka dni w Cannes razem z Julką koniecznie spróbujcie swoich sił! Konkurs trwa do 5 maja, więc jest jeszcze dużo czasu na zastanowienie się nad ciekawą historią swojej przyjaźni, a naprawdę jest o co walczyć, ponieważ nagroda obejmuje również nocleg w 4-gwiazdkowym hotelu Barrière Le Majestic wraz z wyżywieniem.

 
Koniecznie przeczytajcie regulamin po więcej informacji i dajcie znać czy podobają Wam się tego typu konkursy i czy spróbujecie powalczyć o taką nagrodę.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.