Twórcy kanału WszystkoVlog zdradzają jak powstają ich filmy!

Twórcy kanału WszystkoVlog zdradzają jak powstają ich filmy!

Duet Szumi i Bodzio to prawdopodobnie najbardziej zwariowana dwójka na polskim YouTube. Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się jak twórcy kanału WszystkoVlog przygotowują się do ich słynnych akcji albo skąd biorą pomysły na nowe materiały, to ich najnowszy film rozwieje wszystkie Wasze wątpliwości.


W najnowszym odcinku na swoim kanale Bodzio i Szumi pokazali swoim widzom kulisy ich przygotowań do nagrań, a także opowiedzieli o wszystkich szczegółach związanych z ich wcześniejszymi filmami. Według Szumiego i Bodzia, 90% ich sukcesu to po prostu szczęście, które jest kluczowym elementem podczas każdych nagrywek. Wielokrotnie chłopacy byli o krok od wpadki, jednak jeszcze nigdy nie zostali oni złapani. Twórcy opowiedzieli ze szczegółami o większości swoich akcji, które cieszą się na ich kanale największą popularnością. Jeśli jesteście ciekawi, jak skomentowali swoją słynną noc w Ikei, to koniecznie sprawdźcie ich najnowszy materiał.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.