Poznaj wszystkie kanały produkcji Abstra.TV

Poznaj wszystkie kanały produkcji Abstra.TV

Abstra.TV ma pod swoją pieczą kilka dużych, prężnie działających kanałów na YouTube, które w mgnieniu oka zyskują popularność w internecie. W tym artykule dowiesz się trochę o kanałach produkowanych przez ekipę Abstrachuje.


AbstrachujeTV - kanał prowadzony przez Czarka, Rafała i Roberta, którzy w swoich filmach w prześmiewczy sposób ukazują sytuacje z dnia codziennego i zachowania ludzi oraz produkują parodie filmów. Ich materiały rozśmieszają do łez setki tysięcy widzów, o czym świadczy 2.8 miliona subskrypcji na kanale. Ostatnio kanał obchodził swoje 5-lecie, o czym możecie przeczytać tutaj. Ich najpopularniejsze filmy to „ŚWIAT BEZ INTERNETU” i „Czego NIE robić: W PKP”.

Tutaj możecie obejrzeć ich najpopularniejszy film:


AbstrachujePLUS - służy głównie do publikacji making of'ów  filmów z ich głównego kanału oraz vlogi. Na chwilę obecną mają 642 tysiące subskrybentów. Ich najbardziej znane produkcje to „MAKING OF: Co mówi: TYPOWY SEBA (cz. 1 i 2)” oraz „MAKING OF: Zimowy Wyjazd”.

Zobaczcie najpopularniejszy film z tego kanału:


Dla Pieniędzy - prowadzony przez Pawła Swinarskiego kanał, którego głównym tematem są pieniądze. Poruszane są tam tematy takie jak: gospodarka, finanse, ekonomia, czy sława. O powstaniu kanału w maju tego roku mogliście przeczytać u nas w poświęconym temu tematowi artykule. Kanał subskrybuje już ponad 240 tysięcy użytkowników, a najpopularniejsze znajdujące się na nim filmy to „ILE ZARABIAJĄ PIŁKARZE I KLUBY?” i „UPADKI WIELKICH MAREK”. Kanał jest najmłodszy z całego wachlarza od Abstrachuje, a to wiadomo już dziś, że projekt był strzałem w dziesiątkę.

Poniżej najczęściej oglądany film na tym kanale:


 

Byli właściciele Legii Warszawa inwestują miliony w Abstrachuje.TV! Czytaj więcej.


BEKSY - kanał prowadzą dwie dziewczyny - Olę i Nadię. Pojawiają się tu filmy o podobnej treści, co na AbstrachujeTV. Na ten moment prowadzące zgromadziły 1.1 mln subskrypcji i jako drugi w Polsce kanał kobiecy przekroczyły granicę miliona subskrybentów - pisaliśmy o tym tutaj. Ich najpopularniejsze filmy to: „IDEALNA DZIEWCZYNA: Oczekiwania vs Rzeczywistość” oraz „DZIEWCZYNA vs KOBIETA 2”.

Tutaj obejrzycie ich najbardziej rozpoznawalny film:


TO JUZ Jutro - kanał prowadzony przez Rafała Masnego, który jest również współtwórcą AbstrachujeTV. Obecnie subskrybuje go 361 tysięcy użytkowników YouTube. Na kanale pojawiają się materiały o nowych technologiach, nauce oraz filmy tłumaczące zjawiska, z którymi codziennie mamy styczność. Całkiem niedawno Rafał zaproponował swoim widzom zorganizowanie debaty w komentarzach, w której każdy w sposób ustalony przez wcześniej podane zasady mógł się wypowiedzieć, a wszystkie poprawnie napisane komentarze były brane pod uwagę przy podsumowaniu - więcej o tym przeczytacie tutaj. Najpopularniejsze materiały z „TO JUZ Jutro” to: „CZY WARTO IŚĆ NA STUDIA?” i „JAK WYGLĄDA PRACA W GOOGLE?”.

Tutaj zobaczycie jeden z filmów z tego kanału:


Aleksandra Żuraw - kanał o tematyce typowo kobiecej - poradniki modowe oraz życie prowadzącej - Oli - uwiecznione przez kamerę, którym chce się dzielić z liczącą obecnie 306 tysięcy subskrybentów, publicznością. Kanał był w tym roku nominowany w kategorii lifestyle do  nagrody laureata Grand Video Awards, o czym pisaliśmy tutaj. Jej najpopularniejsze materiały to „JAK SCHUDŁAM 15 kg?” oraz „SAMA ROBIĘ SOBIE TATUAŻ”.

Tutaj możecie obejrzeć najpopularniejszy film z tego kanału:


Nieprzygotowani -  serial opowiadający o grupie przyjaciół uczęszczających do liceum, zmagających się problemami typowych nastolatków. Cechą, za którą widzowie pokochali ten kanał, zdecydowanie jest realizm. W związku z sukcesem serii na YouTube twórcy zdecydowali się nagrać film pełnometrażowy kontynuujący akcję tego serialu, o czym pisaliśmy w artykule dostępnym tutaj. Ich najpopularniejsze odcinki to „PIERWSZY DZIEŃ W SZKOLE” i „WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE”.

Poniżej możecie obejrzeć pierwszy odcinek z tego serialu:


Abstrachuje cały czas się rozwijają, tworząc kolejne kanały. Dzięki temu każdy może na YouTube znaleźć coś dla siebie, od kanałów rozrywkowych, przez serial, aż po kanał o finansach i ekonomii. Z pewnością wkrótce dowiemy się o kolejnych pomysłach, o czym z pewnością będziemy informować. Które z kanałów produkcji Abstra.TV oglądacie i lubicie najbardziej?