Współtwórca kanału

Współtwórca kanału "Łączy Nas Piłka" odchodzi z PZPN

Po ponad sześciu latach pracy z Polskiego Związku Piłki Nożnej odszedł Filip Adamus, który pracował nad publikacją treści w ramach kanału "Łączy Nas Piłka". Informacja została podana w jednym z najnowszych komunikatów PZPN w mediach społecznościowych. 


Kanał "Łączy Nas Piłka" znany jest na YouTube prawdopodobnie przez każdego fana piłki nożnej w naszym kraju. Kulisy reprezentacji czy wywiady z jej piłkarzami od wielu lat cieszą się sporym zainteresowaniem. Zmiany w zespole prowadzącym kanał bywają jednak nieuniknione.

W 2018 roku z PZPN odszedł m.in. główny prowadzący filmów na ŁNP - Wiśnia. Teraz, od kiedy prezesem związku został Cezary Kulesza, w dziale komunikacji i mediów PZPN mamy do czynienia z kolejnymi ważnymi zmianami kadrowymi.Jedną z nich jest grudniowe wygaśniecie umowy z Filipem Adamusem, który dołączył do PZPN w 2015 roku. W 2018 roku zajął się produkcją materiałów wideo i tworzeniem treści w mediach społecznościowych w ramach kanału "Łączy Nas Piłka" właśnie, w którym był m.in. współautorem relacji przedstawiających kulisy kadry na zgrupowaniach i w meczach o punkty.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.