World War Z do pobrania za darmo na Epic Games Store

World War Z do pobrania za darmo na Epic Games Store

Różne platformy oraz poszczególne studia zajmujące się produkcją gier prześcigają się w udostępnianiu darmowej lub mocno promocyjnej zawartości w okresie kwarantanny. Do puli gier, które pobrać może każdy gracz znudzony swoją biblioteką tytułów dołącza World War Z, udostępnione przez Epic Games Store. 


Kooperacyjne World War Z nie jest jedyną produkcją sprezentowaną przez Epic Games, choć zdecydowanie tą najbardziej wartą uwagi. Platforma udostępniła również 3 inne tytuły: Figment, Drawful 2 oraz Tormentor x Punisher, oczywiście bezpłatnie. Gra World War Z jest bezpośrednio powiązana z filmem o tym samym tytule, a sam film oparty jest na książce Maxa Brooks'a. Wszystkie trzy pozycje dotyczą świata opanowanego przez hordę żywych trupów.Produkcja udostępniona przez Epic Games (a dokładnie jej tryb multiplayer) ma wiele wspólnego z Left 4 Dead, a więc jeśli jesteście fanami gry Valve, WWZ jest na pewno warte sprawdzenia. Tytuł oferuje zarówno offline'ową kampanie jak i tryb sieciowy, w którym wraz ze znajomymi możemy bronić się przed tabunami nieumarłych.

avatar

Aleksander Ciesielski

Jestem studentem Warszawskiej Szkoły Filmowej. Od kilku lat na bieżąco śledzę zarówno polską, jak i zagraniczną scenę YouTube.