Wojtek nie istnieje! To koniec poszukiwań

Wojtek nie istnieje! To koniec poszukiwań

Cała Polska jeszcze nie tak dawno zwariowała na punkcie YouTuberki Dee Dee, która w swoim trzyminutowym filmie „Polish boy wanted” zwraca się z prośbą o odnalezienie chłopaka o imieniu Wojtek, którego poznała na koncercie w Polsce. Jak się dzisiaj okazało, jest to element akcji marki odzieżowej.


Pierwszy film Dee Dee obejrzało na ten moment już ponad półtora miliona osób i rozszedł się viralowo po całym Internecie, angażując setki tysięcy widzów w poszukiwaniu tajemniczego chłopaka. Do akcji poszukiwań przyłączyli się także znani YouTuberzy tacy jak Poszukiwacz czy ReZi.

Do samej sprawy po drugim wypuszczonym przez Dee Dee filmie, odniósł się też Człowiek Warga w komentarzu na naszym Facebooku, sugerując, że będzie ciekawie, gdy wyjdzie na jaw co tak naprawdę kryje się za poszukiwaniami tajemniczego Wojtka.Dziś z samego rana na kanale Dee Dee pojawił się nowy film pokazujący, że za całą akcją stoi firma Reserved. W filmie widać w jaki sposób YouTuberka namawia zespół do ponownego przyjazdu do Polski i zagrania koncertu, żeby znaleźć Wojtka. Pokazana jest ich cała droga do Polski, a na końcu filmu ukazuje się rzeczony Wojtek.  Akcja ma być promowana hashtagiem #polskichlopak. Wideo znajdziemy także na oficjalnym kanale Reserved.Dotarliśmy także do jeszcze nieopublikowanego spotu reklamowego firmy Reserved, w którym występuje YouTuberka wraz z całym zespołem oraz Wojtkem, z którym stoi w objęciach przy zachodzie słońca.Co sądzicie o takim obrocie spraw? Podoba Wam się tego rodzaju kampania marketingowa? A może macie już dość fake newsów zalewających Internet? Piszcie!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.