Własna marka piwa od Mietczyńskiego!

Własna marka piwa od Mietczyńskiego!

Mietek „Masochista” Mietczyński to YouTuber, który znany jest ze swoich oryginalnych produkcji, w których wyśmiewa kiepskie produkcje filmowe czy w zabawny i nieco odmienny sposób prezentuje streszczenia znanych lektur. Piwo dla tego YouTubera zawsze było ważnym elementem tworzenia swoich filmów, ale teraz postanowił pójść o krok dalej!


Piwo to ulubiony trunek tego YouTubera, ale na pewno zadziwi Was fakt jak przeczytacie, że Mietek postanowił stworzyć swoją własną markę piwa! Jego nazwa to: Masochista American IPA" (IPA - "India Pale Ale") i zostało uwarzone w Browarze Brodacz. Sami jego twórcy piszą o nim tak:
Rześkie, pełne smaku i aromatu słodkich owoców, z lekko łechtającą język cytrusową goryczką. Zupełnie jak Masochista obnaża miałkość masowych produkcji. Nowe piwo Mietek po raz pierwszy zaprezentował w 34 odcinku Masochisty (4:01-5:01):

 

Do ciekawostek dla pełnoletnich dodamy, że już 19 grudnia o godzinie 18.00 w Pubie NonSens (ul. I Armii Wojska Polskiego 10, Gdynia) Mietek i Browar Brodacz będą premierowo polewać Masochistę.
Piwo można kupić na specjalnej stronie internetowej, a jego koszt to 19.90 zł. Browar ten jest sprzedawany także w specjalnych zestawach - m.in. z koszulką YouTubera. Kliknij tutaj, aby przejść do strony (tylko 18+). Tam też dowiesz się więcej o samym piwie.


Organizacja Virtus.pro sprzedana za 100 mln dolarów!

Bardzo dobre przyjęcie zwiastuna "Pitbull. Ostatni pies". Będzie rekord?

Poznaliśmy nową jednostkę czasu według Facebooka!

Kasia tłumaczy, dlaczego zrobiła pozwolenie na broń

SA Wardęga ostro o Deynn i Majewskim. Ujawnia nowe informacje!

W Call of Duty: WWII pojawi się polski ruch oporu!