Szykuje się kolejny Wjazd na Chatę do Popka!

Szykuje się kolejny Wjazd na Chatę do Popka!

Jacek Gadzinowski regularnie odwiedza domy znanych ludzi z internetu i nie tylko. Przy okazji takich wizyt możemy poznać bardziej prywatne życie danego człowieka i spojrzeć na niego z nieco innej strony. Rzadko się jednak zdarza, aby twórca odwiedził kogoś kilkukrotnie - za jakiś czas będziemy jednak świadkami ponownego Wjazdu na Chatę do Popka.


We wrześniu minionego roku byliśmy świadkami właśnie wizyty w studiu Ryszarda. Wtedy też Jacek mógł z bliska przyjrzeć się pracy zaangażowanych w tworzenie piosenek oraz teledysków i zwiedzić prawie wszystkie ważne pomieszczenia. Mieliśmy okazję zobaczyć pokój edytorski, w którym każdy kawałek jest starannie przygotowywany, miejsce, gdzie nagrywane są niektóre teledyski oraz salę prób, w której to zawsze na ostatnią chwilę prowadzone są przygotowania do koncertów. Gdy pierwsza część WNCH do Króla Albanii ujrzała światło dzienne od razu Was o tym poinformowaliśmy w stosownym artykule, do którego możecie przejść klikając tutaj. Poniżej natomiast zamieszczamy wspomniany materiał.Nieoczekiwanie natomiast w listopadzie ubiegłego roku Jacek Gadzinowski opublikował drugą część wizyty u Popka - tym razem w nieco innym wydaniu. Mogliśmy przyglądać się pracy zespołu nad teledyskiem do jednego z utworów i usłyszeć ich wypowiedzi na różne tematy. Jeśli jeszcze nie widzieliście tego materiału to znajdziecie go poniżej.


Tymczasem przygotowywana jest kolejna odsłona Wjazdu na Chatę do Popka. Jacek podzielił się z nami zdjęciem z nagrania, które już niedługo będzie można oglądać na YouTube. Jesteśmy bardzo ciekawi co tym razem panowie dla nas przygotują i co zdecyduje się pokazać Król Albanii.

17357716_1403939442961498_911528511_o

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.