Wizerunek Roja pojawi się w świecie Cyberpunk 2077

Wizerunek Roja pojawi się w świecie Cyberpunk 2077

Podczas produkcji gry z otwartym światem niezwykle ważne jest wypełnienie przedstawionej lokacji przeróżnymi detalami, które mają na celu uwiarygodnienie uniwersum. Podobnie jak w Los Santos z GTA V, NIght City również przepełnione reklamami fikcyjnych firm, a na jednej z nich znajdzie się... Rojo!


W dniu dzisiejszym odbyła się wyczekiwana impreza Night City Wire, która ukazała nam nowe konkrety związane z nadchodzącą produkcją CD Projektu. Nieco więcej o tytule, wiedzą niektórzy polscy YouTuberzy, którzy kilka dni temu mieli okazje ograć wyczekiwanego Cyberpunk'a.Wśród wspomnianych twórców znalazł się Rojo, któremu CD Projekt sprawił niemałą niespodziankę, umieszczając wizerunek twórcy na jednej z reklam fikcyjnej firmy taksówkarskiej. Podgląd banera, który pojawiać się będzie na znajdujących się w Night City przestrzeniach reklamowych, możecie zobaczyć poniżej:Niespodzianka, którą CDP sprawiło Rojowi może nie być jedynym tego typu easter egg'iem, powiązanym z polską sceną YouTube. Na odkrycie innych potencjalnych znajdziek, pozostaje nam czekać do premiery gry, która ma odbyć się 19 listopada. Dodatkowo w dniu dzisiejszym, Rojo zamierza poprowadzić transmisję Q&A, w której odpowiadać będzie na pytania związane z Cyberpunk 2077. Odbędzie się ona na YouTube'owym kanale twórcy już o 22:00.

Transmisję możecie oglądać poniżej:


avatar

Aleksander Ciesielski

Jestem studentem Warszawskiej Szkoły Filmowej. Od kilku lat na bieżąco śledzę zarówno polską, jak i zagraniczną scenę YouTube.