WipBros przeprowadza profesjonalne castingi!

WipBros przeprowadza profesjonalne castingi!

Tego na polskim YouTube jeszcze nie było! Twórcy kanału WipBros rozpoczęli serię castingów we współpracy z Michałkami z Wawelu. „Morświn Show”, bo tak nazywa się nowo powstały program, za cel obrał znalezienie najlepszych osób w wybranych kategoriach. Pierwsze nagranie możemy już podziwiać na kanale ekipy.


Prowadzącymi „Morświn Show” zostali Szymon Kotłownia oraz Marcin Robokop, a w jury programu zasiedli: Janusz Nosaczyński, Kazimiera Szczupak i Jessica Polonez. W pierwszym odcinku WipBrosów, jury wybierało najlepszego chłopaka. Kandydatur było wiele – jedne wyjątkowo zabawne, a inne zupełnie poważne. Koniecznie zobaczcie ten materiał:Film z castingu WipBrosów osiągnął świetne wyniki. W pierwszych dniach od jego publikacji, został obejrzany ponad 300 tysięcy razy oraz znalazł się na karcie „Na Czasie” na YouTube. Widzowie docenili humorystyczny wydźwięk programu i stwierdzili, że już nie mogą doczekać się kolejnego castingu.

Wedle zapowiedzi, na kolejny odcinek „Morświn Show” nie będziemy musieli długo czekać. Już za dwa tygodnie, na YouTube pojawi się następny casting od WipBrosów. Tym razem ekipa będzie szukała najlepszego superbohatera. Serię filmów we współpracy z Michałkami z Wawelu zamknie natomiast casting na… najlepszego influencera!

Jakby tego było mało, w programach biorą udział znani TikTokerzy. Są to: Julia Żugaj, Marlena Sojka, Kuba Norek oraz Julia Kostera. Niektórych z nich mogliście doszukać się już w pierwszej publikacji „Morświn Show”.  Jak oceniacie ich rolę w programie? Jeśli wam się spodobała, koniecznie śledźcie ich profile na TikToku. Znajdziecie tam kolejne sM!aczne i zabawne wstawki!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. YouTube ogląda od 2009 roku. Interesuje się tematyką wideo w Internecie. Przy okazji publikacji wpisów, zajmuje się grafiką komputerową.