Wigilia zrobiła swoje. Tak wygląda TOP10 najpopularniejszych filmów z wczoraj

Wigilia zrobiła swoje. Tak wygląda TOP10 najpopularniejszych filmów z wczoraj

Wczoraj każdy z nas sporą część dnia spędzał ze swoją rodziną, tak aby później wspólnie usiąść przy wigilijnym stole. Mimo tego, YouTuberzy od rana regularnie publikowali swoje materiały. To jednak nie one były najchętniej wyszukiwane i oglądane. Przekonajcie się sami co odtwarzali wczoraj użytkownicy YouTube.


Google Trends opublikowało dziś zestawienie najpopularniejszych filmów na polskim YouTube w dniu wczorajszym. Nie chodzi tu jednak tylko o same wyświetlenia. W raporcie brane są pod uwagę wszystkie wyszukiwania filmów i to je dzieli się przez wyświetlenia danego materiału. Dzięki temu, Google określa tzw. "popularność względną" filmów, które oceniane są w skali od 0 do 100 i ostatecznie zestawiane w rankingu.

Przejdźmy jednak to sedna. Jak wyglądały najpopularniejsze filmy na YouTube w dniu wczorajszy? TOP10 według Google Trends prezentuje się następująco. Aż 9 z 10 filmów to kolędy! Są to głównie dłuższe materiały, które zawierają w sobie przynajmniej kilka utworów. To właśnie one były prawdopodobnie odtwarzane by umilić nam czas przy wigilijnym stole. Sprawdźcie sami jak wygląda całe TOP10:

top10-popularne

Jeśli przyjżeliście się temu dokładnie, na pewno zauważyliście tam jeden wyjątek, który nie jest kolędą. Mimo tego, jest to wigilijny materiał, a za jego produkcję odpowiada Marcin Malczyński. "Typowa Wigilia" w niecałe 24 godziny została obejrzana ponad pół miliona razy! Gratulacje dla całej Ekipy Malczyńskich! Ich materiał znajdziecie poniżej:Źródło: Google Trends

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. YouTube ogląda od 2009 roku. Interesuje się tematyką wideo w Internecie. Przy okazji publikacji wpisów, zajmuje się grafiką komputerową.

Ile zarabiają polscy YouTuberzy? Raport APYnews [INFOGRAFIKA]

Oto najchętniej oglądani vlogerzy z kwietnia! #2

Stuu i Rezigiusz najchętniej oglądanymi gamerami w kwietniu! Sprawdź dokładne statystyki!

Kwiecień na YouTube – wyświetlenia, oceny i przyrosty fanów!

Sprawdź najpopularniejsze kanały rozrywkowe w lutym

Oto najchętniej oglądani vlogerzy lutego!