Wiemy, kiedy HBO Max zadebiutuje w Polsce

Wiemy, kiedy HBO Max zadebiutuje w Polsce

HBO Max zadebiutuje w Polsce już na początku 2022 roku. Taką informację podali przedstawiciele holdingu WarnerMedia. Ceny abonamentu zostaną podane wkrótce.


Od pewnego czasu wiemy, że HBO Max zadebiutuje w Polsce już/dopiero w przyszłym roku. Niedawno doczekaliśmy się nawet oficjalnego potwierdzenia od polskiego oddziału platformy. Teraz dowiedzieliśmy się nieco więcej szczegółów.

Przedstawiciele WarnerMedia przedstawili kolejność udostępniania HBO Max w konkretnych państwach. Jak się okazuje, na Polskę przyjdzie kolej już na początku 2022 roku. Nie będziemy musieli więc czekać zbyt długo.

Źródło: HBO


Konkretny termin zostanie ujawniony niedługo. Podobnie ma się sprawa z wyjawieniem cen subskrypcji. W niektórych krajach obniżono je o nawet kilkadziesiąt procent. Nie można też zapominać, że dostępny będzie roczny abonament, na którym suma oszczędności ma wynieść nawet 30 procent.

Przypominamy również, iż HBO Max zastąpi obecne HBO GO - możemy spodziewać się lepszej aplikacji oraz o wiele pokaźniejszej biblioteki treści.

 

Czekacie na HBO Max? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.