Wiemy dlaczego Aleksandra Żuraw przefarbowała włosy!

Wiemy dlaczego Aleksandra Żuraw przefarbowała włosy!

„Szok, przerażenie i niedowierzanie – jestem ruda” – takie słowa możemy usłyszeć w nowym odcinku na kanale Aleksandry Żuraw. Choć już wcześniej mogliśmy zobaczyć zdjęcia Oli w nowym kolorze, dopiero teraz dowiadujemy się, co ją skłoniło do tak szokującej i dość niespodziewanej zmiany. Jesteście ciekawi?


Aleksandra Żuraw nigdy nie opowiadała swoim fanom o życiu prywatnym – tą część zachowywała zwykle dla siebie, dość niechętnie odpowiadając na zbyt osobiste pytania. Jak się okazuje, do zmiany koloru włosów zmotywowało ją pewne wydarzenie z życia osobistego, a dokładnie rozstanie z długoletnim partnerem. W tym przypadku chęć zmiany czegoś jest całkowicie zrozumiała – u Oli wybór padł na kolor włosów.
Znana z długich, ciemnych włosów YouTuberka postanowiła zdecydowanie zerwać ze swoim starym wyglądem i zaryzykować – trzeba przyznać, że efekt tego eksperymentu wygląda ciekawie. Najważniejsze jednak jest to, że Ola dobrze czuje się w nowym kolorze i jest zadowolona ze zmiany.#lastday #theend


Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Aleksandra Żuraw (@aleksandrazuraw)
#arielka zmiana koloru włosów, najlepsza decyzja ever @abstrakcjastudio 😍❤️❤️❤️❤️ #makeup by @harryjmakeup


Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Aleksandra Żuraw (@aleksandrazuraw)


Choć u Oli Żuraw zmiana koloru włosów miała podłoże osobiste, można zauważyć, że jest to zabieg popularny w środowisku blogerek i YouTuberek. Wystarczy spojrzeć na RedLipstickMonster, Vroobelka czy Agnieszkę Grzelak – wszystkie one posiadają włosy w intensywnym kolorze, który może nieco szokuje, ale przy tym doskonale spełnia swoją rolę, czyli przykuwa spojrzenia. Blogerki i Vlogerki lubią szokować, zaskakiwać fanów, wzbudzać w nich ciekawość i w ten sposób przyciągać ich do śledzenia swoich kanałów. Czyżby zmiana Żuraw – choć wytłumaczona w inny sposób - miała jednak drugie dno?

Jeśli chcecie posłuchać Aleksandry Żuraw opowiadającej o swojej metamorfozie, zapraszamy Was tutaj:


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl