Wielkie zmiany w serii

Wielkie zmiany w serii "The Forest" u reZigiusza!

The Forest to obecnie jedna z najchętniej oglądanych serii na kanale reZigiusza! YouTuber ten nagrał od sierpnia zeszłego roku już prawie 40 odcinków z tej niesamowicie klimatycznej gry! W najnowszym filmie, Remek jest w setnym dniu przygody i właśnie z tego powodu postanowił zapowiedzieć wiele zmian!


Zapowiedź samego materiału pojawiła się już w sobotę rano na Facebook'u reZigiusza. Sam napisał tylko: "Ludu! Dziś 17 mega ważny film z Foresta! 100 dni w grze i 8 miesięcy w realu za nami!! Szykujcie się na dużą dawkę zmian, akcji i klimatu!". Brzmi nieźle, co nie?


rezigiusz_the_forest

Kolejna zapowiedź w postaci krótkiego i klimatycznego wstępniaka do The Forest miała miejsce 2 godziny przed samym filmem:Co tu dużo mówić! Taka krótki filmik wkręcił chyba każdego, który czeka na każdy kolejny materiał z The Forest u Remka!


W końcu, o 17:00 pojawił się i sam film! Remek zapowiedział w nim m.in.: większą ilość filmów czy nawet maraton z tej gry! O wszystkim zadecydujecie jednak Wy - widzowie! ReZigiusz poprosił o komentarze pod materiałem, by poznać opinie na temat tych zmian! Trzeba przyznać, że jest mrocznie...Jesteście zadowoleni ze zmian w tej serii? Piszcie w komentarzu!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.