Wielkie zmiany w serii

Wielkie zmiany w serii "The Forest" u reZigiusza!

The Forest to obecnie jedna z najchętniej oglądanych serii na kanale reZigiusza! YouTuber ten nagrał od sierpnia zeszłego roku już prawie 40 odcinków z tej niesamowicie klimatycznej gry! W najnowszym filmie, Remek jest w setnym dniu przygody i właśnie z tego powodu postanowił zapowiedzieć wiele zmian!


Zapowiedź samego materiału pojawiła się już w sobotę rano na Facebook'u reZigiusza. Sam napisał tylko: "Ludu! Dziś 17 mega ważny film z Foresta! 100 dni w grze i 8 miesięcy w realu za nami!! Szykujcie się na dużą dawkę zmian, akcji i klimatu!". Brzmi nieźle, co nie?


rezigiusz_the_forest

Kolejna zapowiedź w postaci krótkiego i klimatycznego wstępniaka do The Forest miała miejsce 2 godziny przed samym filmem:Co tu dużo mówić! Taka krótki filmik wkręcił chyba każdego, który czeka na każdy kolejny materiał z The Forest u Remka!


W końcu, o 17:00 pojawił się i sam film! Remek zapowiedział w nim m.in.: większą ilość filmów czy nawet maraton z tej gry! O wszystkim zadecydujecie jednak Wy - widzowie! ReZigiusz poprosił o komentarze pod materiałem, by poznać opinie na temat tych zmian! Trzeba przyznać, że jest mrocznie...Jesteście zadowoleni ze zmian w tej serii? Piszcie w komentarzu!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. YouTube ogląda od 2009 roku. Interesuje się tematyką wideo w Internecie. Przy okazji publikacji wpisów, zajmuje się grafiką komputerową.

W Call of Duty: WWII pojawi się polski ruch oporu!

Nintendo zaprezentowało niezwykłe akcesoria z... kartonu!

Xbox One doczeka się nowego kontrolera!

Czy istnieje jeszcze szansa na powrót Prince of Persia?

Tajemniczy tweet twórców Wiedźmina!

Twitch zapłacił rekordową kwotę za prawa do transmisji Overwatch League!