Wielkie zmiany w AGO!

Wielkie zmiany w AGO!

AGO wielokrotnie udowodniło już, że zajmuje ważne miejsce na polskiej scenie esportowej. W ostatnim czasie organizacja zyskała nowego właściciela, jednak ta zmiana nie była ostatnią. Teraz  dobrze znane wszystkim "Aniołki" przemieniły się w  "Jastrzębie"!


AGO stale się rozwija. Jakiś czas temu organizacja została przejęta przez byłego współwłaściciela Legii Warszawa. Zadowalające wyniki zespołu sprawiły, że Bogusław Leśnodorski postanowił zainwestować w drużynę. Więcej na ten temat znajdziecie na naszej stronie!

Najpierw AGO zaktualizowało nazwę swojej strony na Facebooku. Wcześniej fanpage organizacji nosił nazwę "AGO Gaming", jednak od kilku dni na stronie widnieje napis "AGO Esports". Fani zespołu sugerują, że zmiana ta może oznaczać dołączenie do organizacji kolejnych drużyn, które mogłyby reprezentować AGO w innych grach.Ta zmiana nie była jednak ostatnią. Wczoraj AGO postanowiło podzielić się z fanami swoim zupełnie nowym logiem, które ani trochę nie przypomina poprzedniego awatara. Od teraz drużyna nie będzie nazywana już "Aniołkami".


Nowy logotyp ma być także początkiem nowej filozofii marki. "Jastrząb" został zaprojektowany w taki sposób, aby jak najlepiej kojarzył nam się z drużyną. Czy "Aniołki" będą jeszcze lepiej walczyć jako "Jastrzębie"? Tego dowiemy się już w najbliższym czasie!


avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.