2 sezon Wielkich Teorii Darwina ogłoszony!

2 sezon Wielkich Teorii Darwina ogłoszony!

W listopadzie i grudniu mieliśmy przyjemność oglądania autorskiego tworu Grupy Filmowej Darwin, emitowanego na platformie player.pl. Dziś oficjalnie ogłoszono rozpoczęcie prac nad drugim sezonem.


Pierwszy sezon liczył sobie 5 odcinków, które emitowany były w każdy kolejny wtorek począwszy od 8 listopada 2016 r.

Czym są "Wielkie Teorie Darwina"? Seria była kompilacją pięciu krótkich, komediowych filmów osadzonych w kompletnie różnych uniwersach. Znajdziemy tam takie rozbieżności jak np. skecz mający miejsce w czasach średniowiecza, a drugi w dalekiej przyszłości przypominającej Star Treka. Jeśli po przeczytaniu tego akapitu dalej nie wiecie o co chodzi, to najlepszym sposobem będzie zobaczenie zapowiedzi 1 odcinka.Jak mówił w wywiadzie dla naszego portalu Marek Hucz, na to co będzie dalej z "Wielkimi Teoriami Darwina", największy wpływ będzie miało przyjęcie przez widzów. Produkcja przyjęła się świetnie, dlatego zostaje nam nic tylko czekać, na pierwsze zwiastuny drugiego sezonu.No to oficjalnie: 2 sezon Wielkich Teorii Darwina przed nami! Do zobaczenia jak będzie gotowy! #gfdarwin #WielkieTeorieDarwina @player.pl


Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika G.F. Darwin (@g.f.darwin)


 

Wojtek Andree

Współzałożyciel portalu APYnews.pl. Zainteresowany tematyką produkcji video jak i podróżowania. Z YouTube żyje razem już prawie ósmy rok.

SA Wardęga ostro o Deynn i Majewskim. Ujawnia nowe informacje!

W Call of Duty: WWII pojawi się polski ruch oporu!

Rafatus znowu działa i szokuje na kontrowersyjnej platformie streamingowej!

Virtus.Pro odpada z ELEAGUE Major: Boston 2018!

Stuu i Malczyńscy wspólnie wystąpili w teledysku!

"Babcia na czasie" - ważny film z okazji Dnia Babci