Wielkie powroty na kanale Gimpera!

Wielkie powroty na kanale Gimpera!

Wczoraj Gimper zaskoczył nas przywracając dwie, kultowe już jeśli chodzi o jego kanał serie. Chodzi tu o League of Legends, z którym twórca zaczynał swoją przygodę z YouTube oraz o Swords and Sandals, które od początku cieszyło się ogromnym zainteresowaniem widzów i pozytywnie namieszało Tomkowi w statystykach. Obydwie te serie wróciły na kanał jednego dnia, a co za tym idzie zapowiada się na duży ruch na jego kanale w nadchodzących tygodniach.


Bardziej niespodziewanym, bo aż po dwuletniej przerwie, jest powrót na kanał Tomka każdemu znanej gry League of Legends. "Comeback" ten jest efektem m.in. jednej z propozycji członków Hajsowników Gimpera 3.0, którego poparły tysiące innych osób:


propozycja

 

Odniósł się do niego sam YouTuber pytając widzów na swoim fanpage'u jakie jest ich zdanie.
Kurczę, na Hajsach to dużo lajków zrobiło.
A wy co myślicie? Chcecie?Post spotkał się z pozytywnym odzewem, a widzowie jednogłośnie wyrazili w komentarzach aprobatę dla tego pomysłu, wbijając pod postem ponad 20 tysięcy lajków.


Właśnie dlatego, na kanale pojawił się pierwszy odcinek serii:
Dla starszych fanów Gimpera jest to prawdziwe zderzenie z nostalgią ponieważ to właśnie LoL zapewnił twórcy pierwsze, większe przyrosty na kanale. Jest to też seria, którą wszyscy  wspominają jako "okres świetności" kanału i na pewno wiadomość o jej powrocie ucieszy niejednego widza.


Drugą niespodzianką dla widzów Tomka jest drugi sezon Sword and Sandals 2. Gra ta była prawdziwym hitem na kanale i dała Gimperowi rekordowe liczby zarówno łapek jak i wyświetleń, które zwiększały się z odcinka na odcinek. Czy druga odsłona serii odniesie podobny sukces? Po pierwszych dwóch odcinkach zapowiada się, że tak.


Pierwsze dwa odcinki Swords and Sandals obejrzycie poniżej:

A wy jak zareagowaliście na powrót obu serii na kanale Tomka? Lubicie i oglądacie którąś z nich? Piszcie w komentarzach!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.