Wielkie połączenie VoD - Player.pl i Ipla w jednym miejscu!

Wielkie połączenie VoD - Player.pl i Ipla w jednym miejscu!

Polski rynek VOD właśnie posunął się o krok dalej. Od kilku dni możemy znaleźć w serwisie VoD.pl materiały udostępniane dotychczas przez Iplę oraz Player.pl. Oferta VoD znacznie się poszerzyła, a dzięki połączeniu zainteresowani oglądaniem użytkownicy mogą znaleźć najciekawsze pozycje w jednym miejscu. 
Od teraz wchodząc na stronę VoD możemy zyskać łatwy dostęp do produkcji TVN-u oraz Polsatu. Już od pierwszego momentu przebywania na głównej stronie widzimy tytuły znane z dwóch największych stacji telewizyjnych, które w serwisie posiadają również swoje podstrony, gdzie zobaczyć można tylko materiały od danego usługodawcy. VoD na chwilę obecną oferuje już całą bibliotekę dostępną na Player.pl, lecz w przypadku Ipli zasoby są na ten moment bardziej ograniczone. Polsat postanowił zatrzymać najbardziej wyróżniające serwis materiały, czyli transmisje sportowe oraz pakiety kanałów nadawanych na żywo.Współpraca z VoD nie oznacza jednak, że obydwa serwisy przestają korzystać ze wcześniejszych stron. Może ona jedynie pomóc w dotarciu do większej liczby widzów. VoD w tym roku posiadało o wiele większe zasięgi, więc zarówno Player.pl, jak i Ipla mogą na tym jedynie zyskać.

Mimo widocznego połączenia na stronie, każdy z 3 serwisów zachował jednak swoją własną aplikacje mobilną i jak na razie nie możemy jednoznacznie stwierdzić, czy VoD doda do swojej aplikacji propozycje pozostałych serwisów.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.