Wielkie kolejki pod sklepami w USA. Powodem dostawa PlayStation 5

Wielkie kolejki pod sklepami w USA. Powodem dostawa PlayStation 5

Pod amerykańskimi placówkami Best Buy ustawiają się długie kolejki. Jak się okazuje, powodem tego jest dostawa nowej partii PlayStation 5 oraz Xbox Series X.


Niemalże rok minął od premiery konsol nowej generacji. Mimo tego nadal trudno o ich dostępność i bezproblemowy zakup. Dlatego też nie dziwi fakt, że dostawy tych sprzętów nieustannie cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Amerykańska sieć sklepów Best Buy zapowiedziała, że w placówkach pojawią się z rana egzemplarze PlayStation 5 oraz Xbox Series X. Wiele osób już w nocy powędrowało więc pod obiekty i oczekiwało na przyjazd dostawczych samochodów.

Spójrzcie na kilka zdjęć:Sytuacja prezentuje się dosyć kuriozalnie biorąc pod uwagę fakt, że konsole są obecne na rynku od listopada minionego roku. Wiele osób wciąż jednak nie ma możliwości ich zakupu. Trudno mieć nadzieję na zmianę tego stanu rzeczy w najbliższym czasie.

 

Posiadacie konsolę nowej generacji? Dajcie znać w komentarzach!


 

avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.