Wielki sukces płyty Gimpera!

Wielki sukces płyty Gimpera!

Coraz więcej znanych polskich YouTuberów próbuje swoich sił w branży muzycznej. Utwór "Nie wiem" Multiego ma prawie osiem milionów wyświetleń, a "Bombsite A" Gimpera już ponad dwanaście milionów. Tomasz Działowy odnotował w ostatnim czasie także kolejny sukces. Jego płyta - "Niepowstrzymany", zajmuje pierwsze miejsce na liście bestselerów w kategorii Rap&Hip-Hop w Empiku, a także jest czternasta na liście stu najlepiej sprzedających się płyt na stronie internetowej empik.com. Niewątpliwie jest to wielki sukces Gimpsona!


Premiera jego płyty miała miejsce dwunastego sierpnia w salonie Empik Junior w Warszawie. Jednak swoje pierwsze sukcesy odniosła dużo wcześniej. Już dwa dni przed oficjalną premierą była na drugim miejscu wśród bestsellerów w kategorii Rap&Hip-Hop w rankingu na empik.com. Przed nią plasował się album "Tylko i Wyłącznie" autorstwa Wojciecha Walkiewicza znanego jako TPS.Jednak teraz jest to już historia, bo w dniu premiery Gimpsonowi udało się trafić na pierwsze miejsce w tym rankingu.Na chwilę obecną wszystkie kawałki z najnowszej płyty Gimpsona są dostępne już na YouTube, ale największą popularnością cieszą się oczywiście te trzy teledyski, które zostały udostępnione widowni Tomka jeszcze przed premierą albumu. Pierwszy z nich, noszący nazwę taką samą jak cała płyta, ujrzał światło dzienne już trzy miesiące temu. Od tego czasu "Niepowstrzymany" zdobył już ponad trzy i pół miliona wyświetleń. O jego premierze pisaliśmy w tym artykule.
Kolejny utwór, który pojawił się na kanale Gimpera przed oficjalną premierą jego nowej płyty to "Mój Przyjaciel, Grubas 2", będący kontynuacją kawałka "Mój Przyjaciel, Grubas". O jego publikacji przeczytacie w tym artykule. Pierwsza część, która ukazała się w lutym 2014 roku ma prawie sześćset tysięcy wyświetleń i już w chwili premiery wiadomym było, że będzie to wielki sukces. Druga, która swoją premierę miała dwa miesiące temu okazała się jeszcze większym sukcesem. Osiągnęła już pułap ponad dwóch milionów wyświetleń. Obydwa utwory Gimpson nagrał wspólnie z Kolegą Ignacym.
Ostatni z nich, który miał premierę zaledwie tydzień temu ma już prawie osiemset tysięcy wyświetleń. To duet Gimpera i MC Sobieskiego, do którego muzykę stworzył Verba. Artykuł, w którym przeczytacie o premierze tego utworu znajdziecie tutaj. Fragment "Lirycznej Chłosty" pojawił się już dwukrotnie przy okazji premiery dwóch wcześniejszych teledysków. Wzbudził wtedy ogromne zainteresowanie widowni Tomka, która zaintrygowana tym fragmentem z niecierpliwością wyczekiwała całości utworu.
Jeśli chcecie posłuchać pozostałych kawałków z najnowszej płyty Gimpsona, to wszystkie znajdziecie na tej playliście na jego drugim kanale - GimpSound. Pomoże Wam to zdecydować czy chcecie kupić jego najnowszą płytę, dzięki której Tomek niewątpliwie odnotował wielki sukces. Spieszcie się, bo albumy sprzedają się w bardzo szybkim tempie. Dzień po premierze w Empiku w Złotych Tarasach pozostały już tylko trzy egzemplarze!


Wielki sukces Gimpera - Empik Złote Tarasy


Jakby wydarzeń związanych z premierą płyty było mało, warto wspomnieć jeszcze o jednym fakcie. Gimper przez najbliższe dni będzie jeździł po Polsce, odwiedzając największe salony sklepu "Empik". Wszystko po to, aby spotkać się ze swoimi fanami, zrobić sobie z nimi pamiątkowe zdjęcie i podpisać nowe egzemplarze "Niepowstrzymanego". Do tej pory Tomek był już w Warszawie, ale przed nim jeszcze takie miasta jak: Poznań, Wrocław, Katowice i Kraków! Pełną rozpiskę znajdziecie poniżej:


empik_gimper


Co myślicie o "Niepowstrzymanym"? Zamierzacie kupić nową płytę Tomka, czy może już to zrobiliście? Koniecznie napiszcie w komentarzach!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.