Wielki sukces Lacha! Pierwszy fifacz z 300 tysiącami widzów

Wielki sukces Lacha! Pierwszy fifacz z 300 tysiącami widzów

Patryk Lach znany szerszej publiczności jako Lachu, przekroczył dzisiaj próg 300 tysięcy subskrybentów na swoim kanale. Jest to pierwszy w Polsce fifacz z taką widownią.


YouTuber od sierpnia 2012 roku regularnie publikuje na swoim kanale filmy, których uzbierało się już ponad 1800. Jest pierwszym „fifaczem” w Polsce, który przekroczył 300 tysięcy subskrypcji. Lachu w tym gronie nie będzie długo samotny, ponieważ za kilka tygodni  taką liczbę widzów posiadać będą także PLKD oraz Jcob, którzy również znani są z najpopularniejszej gry sportowej na świecie.


Ostatni miesiąc nie był dla Patryka udany, ponieważ tuż przed wyjazdem na mecz Realu Madryt dostał ostrego zapalenia wyrostka robaczkowego, co skutkowało natychmiastową operacją wycięcia go, oraz niestety przymusu nie ruszania się z domu. Więcej o tym pisaliśmy TUTAJ


Twórca prowadzi wiele serii crossując się z innymi twórcami (m.in. Fantasy Challenge, które wygrał Lachu). Udziela się także charytatywnie, biorąc udział w charytatywnym streamie razem z pozostałymi fifaczami. Jego sukces jest efektem ciężkiej pracy, a jego obecność w TOP100 polskich YouTuberów nie powinna nikogo dziwić.Czekamy na dalszy rozwój sceny fifaczy w Polsce. Którego najbardziej lubicie?


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.