"Wielki Mur" od jutra w kinach.

W dopiero co rozpoczynającym się 2017 roku czeka na nas wiele ciekawych premier, w tym także tych filmowych. Jeśli jesteście fanami najgorętszych kinowych produkcji to postanowiliśmy, że pomożemy Wam trochę w znajdowaniu ciekawych pozycji! Od czasu do czasu na łamach naszego portalu informować Was będziemy o dziełach wartych uwagi. Nasze zestawienie otwiera "Wielki mur", który w Polsce zadebiutuje już jutro. Swoje zainteresowanie wyrażają nim także polscy YouTuberzy!


Jeżeli po raz pierwszy zetknęliście z tą produkcją to zapewne i tak tytuł przywodzi Wam na myśl jeden z największych cudów świata liczący około 8851 kilometrów długości. Wielki Mur Chiński to budowla, która swoją niezwykłą historią i znaczeniem urzekła reżysera Yimou Zhang. Ten z kolei postanowił nieco przekoloryzować akcję, która wokół cudu świata rozgrywała się na przestrzeni wieków i wykreować film co prawda bazujący na realistycznych dziejach, ale będący ich fantastyczną interpretacją.

Elitarna jednostka do spraw specjalnych próbuje uczynić z jednej z najbardziej ikonicznych budowli świata - Wielkiego Muru Chińskiego - ostatni bastion dla ludzkości. - opis dystrybutora kinaPlakat reklamowy filmu "Wielki mur" Plakat reklamowy filmu "Wielki mur"


Swoje zainteresowanie tą produkcją wyrazili także YouTuberzy, którzy na swoich facebookowych profilach zapowiedzieli, że zwiastuny filmu bardzo ich zainteresowały i wybierają się na jego kinową premierę. Poniżej załączamy cytaty twórców:
Ja dziś będę uciekał na przedpremierę filmu "Wielki Mur" - trzeba wreszcie na jakiś film w tym roku pójść. Już jedenaście dni za nami, a ja jeszcze w kinie nie byłem 😮 Po trailerze mam dobre przeczucia, a jak wy sądzicie? - Mandzio

Jak wrócę zabieram Cię do kina na Wielki Mur!❤️
Premiera już 13 stycznia - ja nie zdążę, ale jak zobaczycie wcześniej, dajcie znać co myślicie - Rezigiusz 

Postanowiłem, że fajnie będzie wyjść na jakiś film do kina i tak idealnie się stało, że akurat 13 stycznia jest premiera Wielkiego Muru  Matt Damon z łukiem vs potwory? To musi wypalić! - Vertez

Naszym zdaniem produkcja zapowiada się naprawdę ciekawie. Połączenie historii Wielkiego Muru i elementów fantasy może się udać. Główną rolę odgrywa sam Matt Damon - ten fakt to również wielki plus dla "Wielkiego Muru".

Trailer filmu, którego premiera na wielkim ekranie odbędzie się już jutro, obejrzycie poniżej. Co tu dużo mówić, zapowiada się naprawdę ciekawe widowisko.


A Wy na jakie premiery czekacie? Dajcie znać w komentarzu!


Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.