Trwa wielka wyprzedaż polskich gier na GOG.COM

Trwa wielka wyprzedaż polskich gier na GOG.COM

W serwisie GOG.com trwa obecnie akcja Made In Poland Sale - przez cały tydzień do zgarnięcia jest ponad 200 gier stworzonych w Polsce przy bardzo okazyjnych cenach. W ofercie znajdujemy promocje nawet -90%. Sprawdźcie!


Tak duże zniżki na GOG-u twórcy argumentują świętowaniem polskiej kreatywności w grach wideo. Akcja Made in Poland ma na celu uświadomienie polskiej społeczności graczy, że w naszym kraju wyprodukowano nie kilka a wiele naprawdę ciekawych tytułów.

Do przyszłego poniedziałku (15 listopada) do godziny 15:00 na platformie widnieje lista ponad 200 gier od polskich producentów i wydawców. W ofercie widzimy bardziej znane tytuły, m.in. serię Wiedźmin, Cyberpunk 2077, GhostrunnerThis War of MineLords of the Fallen, czy Dying Light: The Following. Jednak na tej długiej liście nie brakuje dziesiątek mniej popularnych, lecz równie godnych polecenia gier.

Źródło: GOG


Specjalnie na tę okazję serwis GOG.com przywrócił do sprzedaży kilka starszych tytułów, takich jak przygodówka Galador - Książę i Tchórz!, ClashGorky 17 i Crime Cities. W zestawieniu za 4 zł kupimy również współpracującą z goglami VR grę Alice VR.

Z pewnością warto rozejrzeć się po wyprzedaży i zgarnąć coś dla siebie. Dajcie znać, które tytuły Was interesują!

Dawid Ignasiak

Studiuję copywriting na UMK w Toruniu. Pasjonat nowoczesnych mediów, psychologii oraz sztuki iluzji.