Wiedźmin - poznaliśmy datę premiery drugiego sezonu serialu

Wiedźmin - poznaliśmy datę premiery drugiego sezonu serialu

Netflix ogłosił datę premiery drugiego sezonu serialu Wiedźmin oraz udostępnił pierwszy dłuższy teaser zapowiadający to, na co mogą liczyć widzowie w nadchodzących odcinkach.


Wczoraj mieliśmy do czynienia z wydarzeniem WitcherCon organizowanym przez platformę Netflix oraz studio CD Projekt RED. Podczas jednego z paneli ukazano zwiastun drugiego sezonu serialu Wiedźmin oraz - co najważniejsze - udostępniono datę jego premiery.

Okazuje się, że kolejne przygody Geralta z Rivii przyjdzie nam zobaczyć już 17 grudnia 2021 roku, czyli niemalże dwa lata po premierze pierwszego sezonu. Tak długi czas oczekiwania spowodowany jest oczywiście pandemią koronawirusa, przez którą prace na planie były kilkukrotnie zawieszane.

Jeśli zaś chodzi o teaser, to ten trwa dwie minuty i prezentuje głównie urywki z kilku początkowych odcinków. Skupia się na postaci Geralta oraz Ciri, a także ich pobycie w wiedźmińskiej szkole Kaer Morhen. Trzeba przyznać, że materiał prezentuje się naprawdę przyzwoicie.Poza tym zaprezentowano oficjalny plakat promocyjny drugiego sezonu. Tu ponownie główne skrzypce gra Biały Wilk i jego "dziecko niespodzianka".

Źródło: Netflix


Teraz pozostaje tylko czekać do 17 grudnia. Zapewne w międzyczasie doczekamy się jeszcze jakiegoś zwiastuna lub szczegółów odnośnie samej akcji. Premiera serialu oczywiście tylko na Netflix.

 

Czekacie na drugi sezon Wiedźmina? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.