Spcecjalna wersja CS:GO za darmo!

Spcecjalna wersja CS:GO za darmo!

W ostatnich miesiącach dużo mówiło się o tym, że gra CS:GO zaczyna tracić fanów, a jej popularność zaczęła znacząco spadać. Twórcy gry postanowili spróbować zachęcić większą ilość osób do gry i w tym celu stworzyli specjalną wersję, którą można pobrać całkowicie za darmo. 


Z oficjalnej strony gry można wyczytać, że wraz z najnowszą aktualizacją na Steamie pojawiła się także darmowa wersja gry. Oczywiście różni się ona od tej płatnej, jednak "Free Edition" to na pewno dobry tytuł dla osób, które zastanawiały się wcześniej nad zakupem gry.Dzięki darmowej wersji gry będzie można oglądać zmagania innych graczy za pośrednictwem GOTV oraz pograć offline na boty. Cena podstawowej, pełnej wersji CS:GO pozostaje nadal taka sama.

Pojawienie się darmowej wersji na krótko przed jednym z największych esportowych wydarzeń tego roku może znacząco wpłynąć na liczbę oglądających osób. Major w Londynie startuje już za kilka dni, a dzięki "Free Edition" będzie można za darmo obejrzeć mecze w GOTV.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.