Ważne zmiany na kanale Stuu!

Ważne zmiany na kanale Stuu!

Po miesięcznej przerwie na kanale spowodowanej głównie pogorszonym stanem zdrowia, Stuu powraca z ważnym filmem. Ogłasza w nim najważniejsze plany na przyszłość, a także zapowiada szereg zmian związanych z jego kanałami. Zatem czego możemy się spodziewać?


Około dwa miesiące temu Stuard trafił do szpitala. Spowodowało to, że na jego kanale pojawiało się coraz mniej filmów, a w efekcie doprowadziło to do miesięcznej przerwy. Wczoraj na jego kanale został opublikowany film, w którym oprócz podziękowań za ogromne wsparcie ze strony widzów w czasie choroby, twórca ma do przekazania ważny komunikat dotyczący przyszłości obu kanałów.Na sam początek zapowiada powrót popularnej serii, jaką jest parodia serialu emitowanego na antenie TVN - Szkoły. Dodaje, że po dopracowaniu scenariuszu i zgraniu ekipy, już za niedługo pojawi się aż sześć odcinków z tego cyklu. Dodatkowo zmienia nazwę głównego kanału z "Stuu Games" na "Stuu", gdzie częstotliwość wrzucania filmów zmniejszy się. Swoją decyzję tłumaczy faktem, iż lepsze materiały wymagają więcej czasu i pracy, a nie chce wrzucać "byle czego". Od teraz pojawiać się na nim będą głównie vlogi, a także większe projekty.

Ostatnia istotna zmiana będzie dotyczyła jego kanału charytatywnego, o czym już wspomniał podczas streama z otwarcia drugiego sezonu Minecraft Stars. Dochód z opublikowanych na nim odcinków przeznaczony będzie na wybrany cel charytatywny. Czego możemy się na nim spodziewać? Jak z samej nazwy kanału można wywnioskować Stuu powróci w nim do swoich korzeni na YouTube, czyli do prowadzenia ulubionych serii z Minecrafta. Jak sam twórca deklaruje, że przyjemnie powspominać stare dobre czasy, a nagrywanie odcinków z tej gry sprawia mu ogromną przyjemność.

Agniecha Szyda

W wolnym czasie lubię pograć w gry z przyjaciółmi, interesuję się podróżowaniem i sportem, zwłaszcza siatkówką.