To ostatnie dni na darmowe pobranie Watch Dogs 2 i Football Manager 2020

To ostatnie dni na darmowe pobranie Watch Dogs 2 i Football Manager 2020

Kilka dni temu Epic Games Store postanowiło podzielić się dwoma interesującymi produkcjami, które możemy pobrać całkowicie za darmo. Watch Dogs 2 i Football Manager 2020 ściągniemy bez dodatkowych opłat tylko do 24 września tego roku.


Obie gry są naprawdę udanymi produkcjami. Watch Dogs 2 to wydana przez Ubisoft pod koniec 2016 roku gra z otwartym światem, której akcja rozgrywa się w przyszłości, a gracz wciela się w rolę hakera, który walczy z niesprawiedliwością.


Football Manager 2020 to natomiast wydane w zeszłym roku dzieło Sports Interactive. W grze wcielamy się w tytułowego managera klubu piłkarskiego oraz zarządzamy wybranym klubem piłkarskim. W grze dostępnych jest aż 118 różnych lig z 53 krajów.Promocja już teraz cieszy się wielkim zainteresowaniem. Gra Football Manager 2020 odnotowała ćwierć miliona jednocześnie grających osób oraz ponad milion nowych użytkowników, którzy zagrali w grę. Wspomniane produkcje pobierzecie za darmo jedynie do 24 września, więc warto się śpieszyć. Epic zapowiedział jednak, że tego dnia udostępniona zostanie w zamian kolejna gra - RollerCoaster Tycoon 3: Complete Edition.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.