Warzone trybem battle royale w Call of Duty?

Warzone trybem battle royale w Call of Duty?

Pojawienie się trybu battle royale w najnowszej odsłonie Call of Duty było zapowiadane jeszcze przed premierą produkcji. Od zeszłorocznego debiutu gry minęło już trochę czasu i wygląda na to, że deweloperzy już niedługo zaimplementują aktualizację wprowadzającą... moduł Warzone. 


Gra Call of Duty: Modern Warfare ujrzała światło dzienne w październiku zeszłego roku. Kilka dni temu produkcja weszła w kolejną fazę rozwoju, czyli sezon drugi - w związku z tym na serwerach pojawiły się nowe tryby, mapy oraz broń. Twórcy mają jednak przygotowaną dla graczy jeszcze jedną niespodziankę.

Mowa oczywiście o trybie battle royale, który najprawdopodobniej będzie nazywał się Warzone. Jeden z użytkowników Reddita podzielił się bowiem ekranem lobby nowego wariantu rozgrywki. Trzeba przyznać, że przeciek ten wydaje się niezwykle wiarygodny.
My friend's menu accidentally showed the options for the Battle Royale mode. from r/modernwarfareOliwy do ognia dolała grafika prezentująca rzekomy wygląd mapy battle royale. Biorąc pod uwagę plotki głoszące, że aktualizacja Warzone miałaby zadebiutować na początku 2020 roku, to wszystko łączy się w jedną całość.Oczywiście są to jedynie nieoficjalne doniesienia, do których należy podchodzić z dystansem do momentu potwierdzenia ich przez wydawcę.

 

Czekacie na battle royale w Call of Duty? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.