Warsztaty z czołowymi twórcami YouTube już w marcu!

Warsztaty z czołowymi twórcami YouTube już w marcu!

Zakończony jakiś czas temu plebiscyt Grand Video Awards organizowany przez Press doczekał się warsztatów z laureatami tego konkursu. Poniżej dowiecie się, do kogo są one adresowane i jak się na nie dostać. 


Warsztaty odbędą się 22 marca w Campus Warsaw i potrwają jeden dzień. Prelegentami będą zwycięzcy GVA, a więc najlepsze osoby do opowiedzenia o tym, jak odnieść sukces. Obecni będą także fachowcy z dziedziny wideo, filmu i nowych mediów.

Głównymi prowadzącymi marcowych warsztatów będą Marek Hucz i Jan Jurkowski, czyli wszystkim dobrze znani twórcy Grupy Filmowej Darwin. Są oni aż trzykrotnymi zwycięzcami Grand Video Awards. Wcielą się oni także w rolę prelegentów. Cały harmonogram warsztatów znajdziecie poniżej:Koszt warsztatów to 350 zł od osoby. Liczba uczestników jest ograniczona, decydująca jest kolejność zgłoszeń. Każdy, kto chciałby być ich uczestnikiem, powinien więc pospieszyć się z wysłaniem swojego zgłoszenia, które można składać w tym miejscu.

Warsztaty mogą okazać się szczególnie przydatne dla twórców oraz osób, które chcą związać z YouTubem swoją przyszłość. Szereg profesjonalistów i zawodowców poprzez swoje prelekcje z pewnością będzie w stanie przekazać bezcenną i wartościową wiedzę wszystkim uczestnikom warsztatów.

 

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.