Warszawski Generał Sprawiedliwość łapie złodziei!

Warszawski Generał Sprawiedliwość łapie złodziei!

Sprawiedliwość musiała nadejść. Złodzieje rowerów są często okrutni, a kara za ich haniebne występki zazwyczaj ich nie spotyka. Pojawiła się jednak nadzieja. Generał Sprawiedliwość i Generał Miłosierdzie ruszyli na odsiecz obywatelom. W Warszawie rowerzyści odetchnęli z ulgą.


Pół roku musieliśmy czekać na nowy prank od Sylwestra Wardęgi. Po ogromnym sukcesie psa pająka nadszedł czas na łapanie złoczyńców. Zresztą nie byle jakich, gdyż samych złodziei rowerów, którzy bezkarnie zabierają rowery z przystanków i innych miejsc publicznych. Takich przypadków w całej Polsce jest bardzo dużo, jednakże Generał Sprawiedliwość postanowił odwiedzić stolicę, ponieważ z jego obliczeń wynikało, że to właśnie tam rowerów ginie najwięcej. Zamontował do specjalnie przygotowanego roweru dwa czujniki GPS, zostawił go na przystanku i oczekiwał nadejścia złodzieja. Nie musiał czekać długo i ruszył za sprawcą.
Jeśli chcecie szybciej obejrzeć drugą część pranka, musicie zostawić pod materiałem 150 tyś. łapek w górę, bo wtedy więcej złodziei rowerów zostanie złapanych na gorącym uczynku i nie będą mogli więcej tak postąpić. Miejmy na uwadze też to, gdzie zostawiamy nasze mechaniczne pojazdy i czy odpowiednio je zabezpieczymy, bo na ulicach naszych miast wędrują ci, którzy tylko wyczekują okazji by zarobić w nielegalny sposób.


Jak podoba się Wam nowy film od Sylwestra? Oczekujecie na drugą część? Piszcie w komentarzach!


Piotr Malinowski

Zapalony fan gier studia Piranha Bytes. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji.