Człowiek Warga parodiuje BOXDELA!

Człowiek Warga parodiuje BOXDELA!

Ostatnimi czasy popularne stały się parodie BOXDELA, które wyśmiewają jego ciekawostki oraz sposób uzyskiwania "łapek w górę" pod materiałami. Tą modą podążył dziś też Człowiek Warga z kanału Z Dupy, który totalnie zniszczył system!


Jak mogliście wcześniej przeczytać, Maciej Dąbrowski z kanału ZDupy postanowił sparodiować serię BOXDELA "10 CIEKAWOSTEK które ROZWALĄ CI MÓZG!" na "10 CIEKAWOSTEK, KTÓRE NAPRAWDĘ ROZJEBIĄ TWÓJ MÓZG". Warga słynie z kontrowersyjnego humoru i potraktował swój tytuł dosłownie, więc z jego filmu dowiecie się jak rozwalić sobie mózg na 10 różnych, nietypowych sposobów:
Co ciekawe, właśnie dziś Michał powrócił na YouTube po 3 tygodniowej przerwie, z maratonem TRZECH SZOKUJĄCYCH TAJEMNIC INTERNETU. Dla osób, którym ten fakt umknął przygotowaliśmy film rozpoczynający dzisiejszy maraton.
Wielu widzów BOXDELA przyjęło film Wargi jako atak w stronę ich ulubionego YouTubera. Na szczęście, Michał wszystko wytłumaczył i skomentował tę akcję na swojej grupie - Buntownicy Boxdela.
Maciek to moja dobra mordka. Zapytał się czy może zrobić taki film i bardzo się szanujemy. EasyTo, że BOXDEL tak zareagował na parodię samego siebie, świadczy o jego dystansie, którego mogłaby pozazdrościć chyba niejedna osoba! Maćkowi natomiast gratulujemy pomysłu - na taką, a nie inną interpretację, mógł sobie pozwolić tylko on!


Jak Wam się podoba film na kanale Z Dupy? Czekaliście na powrót BOXDELA? Piszcie w komentarzach! 


Trwa charytatywny stream Ja,Paczka - zebrano już ponad 50 tysięcy złotych!

Krzysztof Gonciarz wystawi na WOŚP niezwykle wartościowy przedmiot!

Snapchat wypuszcza narzędzie do samodzielnego tworzenia animacji

Charytatywny stream Ekipy Fantasy wystartował! Do 15 zebrali ponad 10 tysięcy złotych

Ile rozmów dziennie prowadziliśmy? Podsumowanie Messengera w 2017 roku

Tajemnicze zmiany na kanale Boxdela. Co mogą oznaczać?