Psiakobus Wardęgi wyruszył! Boxdel, Żiżej i Medusa pomagają psom

Psiakobus Wardęgi wyruszył! Boxdel, Żiżej i Medusa pomagają psom

SA Wardęga i jego Psiakobus ponownie wyruszyli na polskie drogi, niosąc pomoc i karmę potrzebującym psom. Na nowo otwartym kanale Psiakobus pojawił się film, w którym udział wzięli Boxdel, Medusa i DeeJayPallaside


Wardęga na początku filmu tłumaczy, że oprócz pomocy psom chce zapraszać ciekawych gości i rozmawiać z nimi w Psiakobusie na różne, interesujące tematy. Trójka twórców nie znalazła się w jego busie przypadkiem, każdy bowiem od razu przypomina sobie ostatnią, głośna akcję z Klaunem z Koszalina, o którą Wardęga wypytał swoich gości.Kiedy już Wardęga wypytał swoich gości o akcję z Tommym, czyli Klaunem z Koszalina, to wspólnie z nimi dostarczyli aż 500 kilogramów psiej karmy do schroniska właśnie w Koszalinie. Sylwester jednak zaznaczył, że jest to tylko kropla w morzu potrzeb i warto chociażby przyjść do schroniska i wyprowadzić jakiegoś psa, który potrzebuje dużo ruchu.

Młodzi YouTuberzy mieli szansę przekonać się, jak wygląda sytuacja w schronisku. Budujący jest fakt, że oprócz dostarczenia swoim widzom rozrywki z demaskowania klauna, pomogli oni także istotom, które są uzależnione od naszych działań. Wardęga zapowiedział, że w następnym odcinku pojawi się Popek, który chociaż ma grubą skórę, to pod nią z pewnością kryje się współczujący człowiek. Trzymamy kciuki za rozwój kanału i szczytnej inicjatywy!

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.