Wardęga uruchomił Patronite dla Psiakobusa!

Wardęga uruchomił Patronite dla Psiakobusa!

Pisaliśmy niedawno o pierwszym odcinku na nowym kanale Wardęgi, czyli Psiakobusie. Jest to jednak idea dużo większa niż po prostu kanał czy samochód wystylizowany na psa. Chodzi bowiem o pomoc naszym czworonożnym przyjaciołom. 


Sylwester znany jest ze swojego umiłowania dla psów i chęci niesienia im pomocy. Stąd też wziął się pomysł na Psiakobusa i dostarczanie karmy do schronisk dla potrzebujących psów. Wystartowanie nowego kanału świadczy natomiast o tym, że Wardęga chce zarażać niesieniem pomocy innych.

Aby wejść na Patronite Psiakobusa, wystarczy kliknąć poniższy obrazek:Ostatnio odwiedził schronisko z Boxdelem, Żiżejem i Medusą, a w następnym odcinku ma pojawić się Popek. Poniżej pierwszy odcinek, w którym Wardęga w drodze do schroniska prowadzi ciekawą rozmowę z trzema YouTuberami:Jednak Wardęga nie chce, żeby akcja skończyła się po kilku odcinkach. Dlatego też otworzył Patronite dla Psiakobusa, na którym każdy może dołożyć się na karmę dla psów - tyle ile chce. Odcinki miałyby pojawiać się dwa razy w miesiącu, ale na to potrzebne są środki pieniężne.

Pierwszy cel zaczyna się od 3000 zł, który wystarczy na odwiedzenie raz w miesiącu schroniska, ostatni próg to 8000 złotych, który pozwoliłby na dwukrotne odwiedzenie schronisk w miesiącu z 1 toną karmy każdorazowo!

Nie mamy wątpliwości, że wsparcie akcji Sylwestra jest bardzo dobrym uczynkiem, za co z pewnością niejeden pies radośnie zamacha ogonem. Może jest to mniej kontrowersyjne niż pijackie akcje na patostreamach za donejty widzów, ale za to zdecydowanie bardziej potrzebne.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.