Gargamel punktuje Wardęgę. Ten odpowiada i deklaruje -

Gargamel punktuje Wardęgę. Ten odpowiada i deklaruje - "Czy Was oszukałem? Jeśli tak to skasuję kanał"

Nie cichną echa od publikacji filmu na drugim kanale Sylwestra Wardęgi. O manipulacje materiałem YouTubera oskarżył Zbigniew Stonoga, a dziś na swoim kanale materiał odnośnie filmu Wardęgi opublikował Gargamel.


"Pański film jest bardzo krzywdzącą manipulacją" - napisał na swoim Facebooku Zbigniew Stonoga. Jednocześnie poprosił YouTubera o publikacje całego materiału, a nie zmontowanej części. Inaczej jak deklaruje Stonoga - doprowadzi Wardęge do policjantów, którzy go zatrzymali w Krakowie i zmusi do przeprosin przed kamerą. Przeczytać o tym możecie TUTAJ.

Około godziny 21.00 na swoim kanale materiał opublikował Gargamel, który postanowił rozłożyć zachowanie Sylwestra Wardęgi na czynniki pierwsze i je przeanalizować. Mówił m.in. o biernym stawianiu oporu, nieznajomości przepisów, a także nie stosowaniu się do poleceń funkcjonariuszy. Film możecie obejrzeć poniżej:Długo nie trzeba było czekać na odpowiedź największego polskiego YouTubera. Wardęga opublikował na swojej grupie dla widzów wpis, w którym twierdzi, że materiał od Gargamela jest mocno naciągany. Jednocześnie spytał swoich widzów, czy skoro YouTuber "pokonał WobecObiektywu", to pokona Sylwestra Wardęgę. Jednocześnie zadeklarował, że jeśli faktycznie oszukał swoich widzów manipulacją materiału, to skasuje kanał. O jakim kanale mowa? Nie wiadomo. Jutro możemy spodziewać się odpowiedzi na drugim kanale Wardęgi - Krulestwo.

 

Fajne, na szczęście dla mnie bardzo naciągane. Gargamel pokonał WobecObiektywu, czy pokona mnie? Przekonamy się w kolejnym odcinku :) Czy Was oszukałem? Jeśli tak to skasuję kanał :D Materiał jutro :) Zapowiada się ciekawa noc :)Na swoim prywatnym profilu na Facebooku Sylwester Wardęga napisał, że ma swoją pierwszą dramę i bardzo się z tego cieszy, mimo że szkodzi to wizerunkowi. Post może się nie wyświetlać na innych stronach www, dlatego poniżej screen:
zrzut-ekranu-2017-01-19-o-22-43-51 Źródło: https://www.facebook.com/sylwester.wardega/posts/1295788327126936


Rzetelny materiał na ten temat nagrał natomiast Ator z kanału wideoprezentacje. Przedstawił on wiele dowodów, podstaw prawnych, ale także absurdów dotyczących całej tej sytuacji. Odniósł się do poszczególnych momentów akcji, analizując dokładnie kto do czego miał prawo i kto tak naprawdę doprowadził do sytuacji jaka miała ostatecznie miejsce na parkingu.


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.