Wapniak wyruszył na Antarktydę

Wapniak wyruszył na Antarktydę

W listopadzie zeszłego roku Wapniak został wybrany przywódcą ekspedycji Amundsena. Kilkadziesiąt godzin temu, YouTuber razem ze swoją ekipą wyruszył na biegun południowy.


Oprócz Maćka do konkursu o przywództwo w wyprawie przystąpili bloger Tomasz Saweczko oraz vloger Jacek Gadzinowski, jednak ostatecznie zwycięzca mógł być tylko jeden.  Mimo zaciętej walki udało się właśnie Maciejowi. Jego zadaniem po wygranej było wybranie dwóch widzów, którzy polecą z nim na Antarktydę. Było o co walczyć, bo organizator wycenił wartość jednego miejsca na około 100 tysięcy złotych.Odwiedzenie bieguna południowego to nie pierwsza tego typu wycieczka Maćka. Wcześniej Wapniak odwiedził już Islandię oraz Grenlandię, a całą relację z obydwu miejsc mieliśmy okazje śledzić na jego kanale. Miejmy nadzieję, że podczas podróży po biegunie południowym Maciek nie zapomni o swoich widzach i będziemy mogli choć na chwilę poczuć się, jak uczestnicy jego ekspedycji.


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.