Wapniak szczerze o Ravgorze i jego trudnej sytuacji

Wapniak szczerze o Ravgorze i jego trudnej sytuacji

Widzowie, którzy obserwują od dłuższego czasu zarówno Ravgora, jak i Wapniaka będą na pewno dobrze pamiętali materiały nagrywane razem przez wyżej wymienionych twórców. Kiedy kilka tygodni temu Ravgor pokazał swoją obecną trudną sytuacje wiele osób zaczęło szukać w tym winy samego Wapniaka. Teraz twórca postanowił odpowiedzieć i szczerze skomentować sytuacje Ravgora. 


O swojej trudnej sytuacji Ravgor opowiedział publicznie kilka tygodni temu, gdy na swój kanał wrzucił film pokazujący, jak teraz wygląda jego życie. Więcej informacji na ten temat znajdziecie w naszym artykule.

Pod filmem Ravgora pojawiło się wiele komentarzy dotyczących samego Wapniaka. Niektórzy widzowie próbowali obwinić go i twierdzili, że to właśnie on przyczynił się do powstania obecnych problemów drugiego twórcy. Wapniak postanowił odpowiedzieć na zarzuty i nagrał swój film, w którym przedstawił swój punkt widzenia. Już na samym początku YouTuber zaznaczył, że nie przyczynił się w żadnym stopniu do trudnej sytuacji Ravgora. Później poruszył także temat problemów psychicznych twórcy, o których także powstał osobny materiał na kanale Ravgora.

Jeśli chcecie poznać dokładną opinie Wapniaka na temat tego, co aktualnie dzieje się u jego kolegi, to zobaczcie poniższy film.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.