Byli właściciele Legii Warszawa inwestują w Abstrachuje

Byli właściciele Legii Warszawa inwestują w Abstrachuje

Abstrachuje nie próżnują i stale szukają czegoś, co pozwoli im wyjść jeszcze bardziej przed szereg wśród twórców internetowych. Jak donosi Puls Biznesu, w słynne trio zainwestowali byli właściciele Legii Warszawa - Bogusław Leśnodorski, Maciej Wandzel oraz jego syn - Olek. 


Według nieoficjalnych doniesień portalu, kwota transakcji oscyluje w granicach 2-4 milionów złotych, a większość udziałów pozostała w rękach YouTuberów.

Wszystkie kanały od Abstra generują miesięcznie 50 milionów wyświetleń, a łącznie na stan dzisiejszy jest to już około 1,1 miliarda wyświetleń. Sumując liczbę subskrypcji na wszystkich kanałach, jest ich około 7 milionów.

Zdjęcie: Marek Wiśniewski


Bogusław Leśnodorski w rozmowie z "Pulsem Biznesu" wyjaśnia, że ekipa Abstrachuje trafiła do niego w kwietniu, a wielki potencjał firmy  i dobry biznesplan przekonał go do zainwestowania w spółkę.

Czarek Jóźwik tłumaczy, że dzięki inwestycji Abstra będzie mogło przyśpieszyć, a także przygotować się do ekspansji zagranicznej.

Na zagranicznych odbiorców od kilku miesięcy otworzyli się Panowie z "5 sposobów na...". Ich filmy dostępne są w 5 językach, m.in. rosyjskim, niemieckim, hiszpańskim, francuskim oraz angielskim (więcej o tym TUTAJ). Także blok ekipa od jakiegoś czasu emitowana jest w języku rosyjskim.

Abstrachuje mają pod sobą obecnie 7 kanałów na YouTube: Abstrachuje, Abstrachuje PLUS, Beksy, Dla Pieniędzy, To już jutro, Aleksandra Żuraw oraz Nieprzygotowani. O jakiej tematyce będzie kolejny kanał i kiedy on wystartuje? Tego zapewne dowiemy się niebawem.

 

 

Wojtek Andree

Współzałożyciel portalu APYnews.pl. Zainteresowany tematyką produkcji video jak i podróżowania. Z YouTube żyje razem już prawie ósmy rok.

Trwa charytatywny stream Ja,Paczka - zebrano już ponad 50 tysięcy złotych!

Krzysztof Gonciarz wystawi na WOŚP niezwykle wartościowy przedmiot!

Snapchat wypuszcza narzędzie do samodzielnego tworzenia animacji

Charytatywny stream Ekipy Fantasy wystartował! Do 15 zebrali ponad 10 tysięcy złotych

Ile rozmów dziennie prowadziliśmy? Podsumowanie Messengera w 2017 roku

Tajemnicze zmiany na kanale Boxdela. Co mogą oznaczać?