Ruszyła wielka wakacyjna promocja na Steam!

Ruszyła wielka wakacyjna promocja na Steam!

Promocje na przeróżne produkty zawsze są mile widziane - zwłaszcza jeżeli procent o jaki pierwotna cena została obniżona jest w miarę duży. Nie inaczej jest w przypadku graczy i przecen na przeróżne produkcje. Tak się właśnie składa, że dzisiaj rusza Steam Summer Sale 2017!
W ciągu roku wyróżnić możemy dwa takie okresy, podczas których gracze na całym świecie zacierają ręce i przygotowują się do zakupu wielu tytułów za stosunkowo niską cenę. Mowa tutaj oczywiście o Steam Winter oraz Summer Sale - to drugie wydarzenie rozpoczęło się właśnie dzisiaj!Czego możemy się spodziewać? Oczywiście tysięcy obniżek przeróżnych gier wideo - począwszy od tych mniej znanych do tych z wysokiej półki. Promocje zapewne ponownie będą przyciągać wielu użytkowników i patrząc na wyniki z ostatnich lat - Valve zapewne po raz kolejny pochwalić się będzie mogło pobiciem finansowego rekordu. Steam Summer Sale wystartowała dzisiaj i potrwa do 5 lipca.

Czekacie na jakąś konkretną promocję? Piszcie!


Piotr Malinowski

Zapalony fan gier studia Piranha Bytes. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji.

Nintendo zaprezentowało niezwykłe akcesoria z... kartonu!

Xbox One doczeka się nowego kontrolera!

Czy istnieje jeszcze szansa na powrót Prince of Persia?

Tajemniczy tweet twórców Wiedźmina!

Twitch zapłacił rekordową kwotę za prawa do transmisji Overwatch League!

Trwa wielka wyprzedaż na GOG.com!