Wakacje Andziaks na Hawajach!

Wakacje Andziaks na Hawajach!

Plaża, morze, palmy, słońce...ach marzenia! Póki co, niestety, jeszcze trochę musimy poczekać do wakacji i na razie pocieszajmy się tym, że do czerwca coraz bliżej, ale za to Andziaks ma to niesamowite szczęście i tegoroczny przełom zimy i wiosny spędziła na Hawajach. Przenieśmy się dzięki niej w ten cudowny hawajski klimat!


Dokładnie 9 marca Angelika opowiedziała swoim obserwatorom na Snapchat i oglądającym jej Instastory, że właśnie dziś wylatuje na wakacje i czeka ją dość długa podróż. W istocie YouTuberkę czekało kilka przesiadek do samolotów w różnych miejscach, między innymi we Frankfurcie i sama jej podróż wyniosła naprawdę dużo czasu. Nie ukrywajmy, że spędzenie takiego czasu w samolotach musiało być męczące, ale warto było, aby dotrzeć do tak cudownego miejsca jakim są Hawaje!Hawaii got us like 👯🌴🌺 @jessicajersey


Post udostępniony przez Angelika Zając (@andziaks)


Andziaks, odkąd tylko wylądowała u celu podróży, zaczęła zwiedzać, imprezować, chodzić na zakupy do tutejszych centrów handlowych i ogółem korzystać ze wszystkiego wspaniałego co tylko to miejsce oferuje. Warto wspomnieć, że razem z nią na urlop poleciała jej przyjaciółka Jessica, więc oprócz świetnej zabawy mogły spędzić ten czas wypoczynku ze sobą i wspólnie cieszyć się urlopem! Na bieżąco relację z podróży mogli widzieć jej obserwatorzy Snapchat i Instastory. Oczywiście nie zabrakło także pięknych zdjęć, robionych w nadmorskiej, tropikalnej scenerii na Instagramach obu dziewczyn. Koniecznie zobaczcie jakie fotki pojawiły się na tych mediach!

 Right before catching the waves 🏄🏼‍♀️🌺


Post udostępniony przez Angelika Zając (@andziaks)


 Waiting for someone to come and teach me how to surf 🏄 🌊 #Hawaii #waikiki


Post udostępniony przez Jessica Jersey (@jessicajersey)


Poza zdjęciami, dwa dni temu na kanale Andziaks pojawił się już krótki film z wyjazdu. W większości na razie sprowadził się on do samej podróży, więc mamy nadzieję, że nie jest to ostatni z vlogów z tego wyjazdu i jeszcze coś od Angie z tego miejsca będziemy mogli obejrzeć!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.