W końcu! Gimper rusza z serią z GTA San Andreas

W końcu! Gimper rusza z serią z GTA San Andreas

To chyba najbardziej wyczekiwana seria Gimpera. Gameplay z legendarnej gry GTA San Andreas pojawi się na kanale Tomka i to w  dodatku jeszcze w tym roku! Czego chcieć więcej!

Dziś w godzinach wieczornych na kanale Gimpera pojawił się materiał pt. "NOWA SERIA". Miniaturka wiele zdradza o co dokładnie chodzi. Tak, o GTA SA! Już 25 grudnia, o godzinie 18:00, Tomasz Działowy wrzuci pierwszy odcinek z tej gry.Ta seria, to zdecydowanie jedna z najbardziej wyczekiwanych serii na całym polskim YouTube w tym roku. Wiele widzów Gimpera śmiało się, że już nigdy nie doczeka się od Tomka filmu z tej gry. Na Hajsownikach Gimpera od miesięcy pojawiały się liczne rysunki, memy i inne prace, nawiązujące do GTA SA i YouTubera.

gimper-nagraj-3nagraj-gta

Teraz czekamy na film! Przypominamy, będziecie mogli go obejrzeć już w najbliższą niedzielę - 25.12 o godzinie 18:00. Zajrzycie na ten materiał?


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. YouTube ogląda od 2009 roku. Interesuje się tematyką wideo w Internecie. Przy okazji publikacji wpisów, zajmuje się grafiką komputerową.

Mniej Więcej wystartowało z bardzo dobrym wynikiem!

Organizacja Virtus.pro sprzedana za 100 mln dolarów!

Bardzo dobre przyjęcie zwiastuna "Pitbull. Ostatni pies". Będzie rekord?

Poznaliśmy nową jednostkę czasu według Facebooka!

Kasia tłumaczy, dlaczego zrobiła pozwolenie na broń

SA Wardęga ostro o Deynn i Majewskim. Ujawnia nowe informacje!