W co grają teraz YouTuberzy, czyli 5 najnowszych gier

W co grają teraz YouTuberzy, czyli 5 najnowszych gier

Zapewne każdy pamięta momenty, w których czekało się na coś nowego. Tak jest również w przypadku gier! Zarówno my, jak i youtuberzy często oczekujemy nowych premier. W tym roku przybyło ich naprawdę wiele! Skupimy się jednak na 5, które budzą największe zainteresowanie w gronie youtuberów.


Zabójca powraca


Hitman miał zadebiutować już 1 grudnia, jednak po przedstawieniu jego szczegółów, pojawiło się wiele negatywnych opinii, które wymusiły jej opóźnienie. Dzisiaj otrzymujemy ciekawą rozgrywkę, jednak z bardzo ograniczoną zawartością.


Celem gry nadal jest likwidowanie przeciwników – tutaj nie przynosi ona rozczarowania. Stopniowo przechodzimy przez kolejne lokacje, szukamy ciekawych rozwiązań wykonania misji, poprzez zabijanie osób postronnych, przebieranie się w ich ubrania.


Twórcy postanowili podzielić Hitman'a na odcinki. W pierwszym epizodzie mamy dostęp do prologu. Ku naszemu zaskoczeniu, w żaden sposób nie różni się on od wersji dostępnej w becie.
Naszym zadaniem jest dwukrotnie ubicie Kalvina Rittera, wskoczenie do placówki ICA oraz zabicie Jasper'a Knight'a. Autorzy poprzez obie misje przedstawiają główne założenia gry.


Rywali możemy zabić wieloma sposobami, między innymi dusząc przeciwnika, topiąc go w kiblu, czy trując.
Każda lokacja podzielona jest na strefy, co jest dodatkowym utrudnieniem. Wejście do danej lokacji pozwoli nam założenie odpowiedniego ubrania, jednak należy uważać na szefa, który z łatwością może nas rozpoznać.
Hitman nagrany został przez Verteza oraz Isamu - oboje przechodzą szkolenie w różny sposób... jak? Przekonajcie się sami!
Powrót do Prehistorii


Drugą równie popularną grą, wydaną w tym roku jest FarCry Primal, nagrywany obecnie przez między innymi Rezigiusza, Roja Czy Rocka. Przenosi nas ona, jak określił to sam Reziw czasy prehistoryczne, gdzie po świecie latały mamuty z rogami […] i ludzie mówiący Kali jeść, Kali pić.

Gra powoduje u youtuberów dużą dawkę emocji, ale przede wszystkim sporą historię, która w każdym odcinku dynamicznie się rozwija! Starają się oni zapewnić sobie jak najlepsze przetrwanie, konstruując łuk, poznając sojuszników, polując na mamuty czy poznając nowe tereny.
Gra stara się odwzorować jak najdokładniej rzeczywistość. Przekonał się już o tym Rojo, walcząc z mamutem. Nie była to łatwa bitwa, czy wyszedł z niej zwycięsko? Zobaczcie sami!

Coś dla fanów Igrzysk śmierci?


The Culling to nowa gra oparta na przetrwaniu. Zasady panujące na arenie są dokładnie takie same jak w filmie Igrzyska Śmierci. Gra starała się dokładnie odwzorować film.Zdążył przekonać się już o tym Multi oraz Isamu, którzy nagrali film przedstawiający rozgrywkę. Jako gracz trafiamy na wyspę, gdzie znajduje się 16 innych przeciwników. Mamy 20 minut, aby przygotować się do walki, zbierając i budując swój ekwipunek.Gra dostępna będzie na steamie.
Przekonaj się kto miał więcej szczęścia i komu udało się dotrwać do końca!Gra buduje fajną dawkę napięcia a po zabiciu jednego z użytkowników daje nam ogromną satysfakcję! Wiele jednak zależy od szczęścia – nie każdemu skrzynia pojawia się tuż obok! Wystarczy spojrzeć na emocje youtuberów! Ale się ekscytują!


Strzelanka dla wybrednych


Tom Clancy the Dyvision to jedna z najbardziej oczekiwanych gier tego roku. Jest grą zarówno jednoosobową, ale jej główną zaletą jest możliwość gry wieloosobowej, online z innymi graczami ze świata. Ale o co w tej grze chodzi? Skąd pomysł na nazwę?


Akcja rozgrywa się w Nowym Jorku, mieście, w którym pewna organizacja terrorystyczna rozprowadziła śmiertelny wirus osadzony na banknotach. Na ulicach miasta stawało się coraz niebezpieczniej. W celu obrony miasta powołana została jednostka! Division.


Gra ta koncentruje się głównie na rozrywce online i oferuje bogate możliwości. Jeżeli ktoś lubi tylko strzelać – zabijać – strzelać – zabijać, jest do tego przeznaczona odpowiednia strefa! Rozmaite bronie, system ulepszania bohatera. Gra jednak, przynajmniej dla mnie, po dłuższym czasie staje nudna i monotonna.


Jak jest w Waszym przypadku? Youtuberzy poświęcają tej grze sporo czasu i naprawdę dobrze się bawią! Rock razem ze swoją ekipą stara się dominować map... jak jest w przypadku Roja?Gra znana od dzieciństwa


Chyba wielu z nas pamięta niszczenie zombiaków na swoich pierwszych telefonach. Najlepszą bronią dla większości z nas zawsze był! słonecznik! Teraz jednak twórcy nieco zrewolucjonizowali grę, nadając jej kolorytu. Wyróżniający się tower defence oferuje wiele różnych trybów, które ciekawią również youtuberów! Najpopularniejszy duet nagrywający tą grę to właśnie Multi i Merghani! Zaprezentują Wam oni wiele różnych postaci, odpowiedzą dlaczego rośliny zawsze wygrywają oraz udowodnią jak ważne są tu... liście!A Wy? Jakie ostatnio wydane gry lubicie oglądać u Youtuberów? 


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.