W Chinach powstanie kawiarnia PUBG

W Chinach powstanie kawiarnia PUBG

Chińscy fani tytułowej produkcji mają powody do radości. W sierpniu otwarta zostanie tam bowiem kawiarnia tematyczna, w której serwowane mają być dania związane z PUBG.


Pewien użytkownik opublikował na Twitterze zdjęcie baneru reklamowego znajdującego się w mieście Shenzen. Możemy na nim zauważyć rzucające się w oczy logo produkcji opatrzone napisem "CAFE&BAR".

Najbardziej interesujące jest bowiem to, że widnieje tam również symbol firmy Quantum Studios odpowiedzialnej za mobilną wersję PlayerUnknown's Battlegrounds. Wielce prawdopodobne jest więc, że gracze będą mogli tam przyjść, zamówić sobie coś do jedzenia lub picia, rozsiąść się wygodnie i grać spokojnie na telefonie.

 

Baner reklamowy znaleziony w mieście Shenzen


Zapewne jeśli bar ten zostanie już otwarty, to w sieci pojawią się ciekawe fotografie wykonane we wnętrzu budynku. Sądząc po popularności PUBG'a w Chinach, miejsce to będzie celem wielu fanów chcących spróbować czegoś rodem z ich ulubionej gry. Ciekawe czy tego typu kawiarenka przyjęłaby się w naszym kraju.

Piotr Malinowski

Zapalony fan gier studia Piranha Bytes. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji.