VIVA-A-VIVA po raz kolejny w reklamie Rossmann!

VIVA-A-VIVA po raz kolejny w reklamie Rossmann!

Wiele razy mogliśmy zobaczyć owoce współpracy Karoliny z kanału viva-a-viva z drogerią Rossmann. Kilka razy pojawiała się na ich kanale YouTube lub brała udział w promowaniu organizowanych przez nich akcji i konkursów.


Od pewnego czasu, Karolina wraz z Klaudią Łepkowską prowadzą także na kanale Rossmann Polska serię nazwaną "Za chwilę w Rossmannie", w której pokazują co nowego i ich zdaniem wartego zakupu będzie można znaleźć w drogerii. Oprócz pojawiania się w mediach Rossmanna, także na samym kanale Kary można znaleźć kilka filmików zainspirowanych kosmetykami znajdującymi się aktualnie w sprzedaży tej drogerii.

 


W kwietniu ubiegłego roku Youtuberka miała także okazję wystąpić w jednej z reklam, emitowanych w telewizji, dotyczących popularnych promocji w Rossmann'ie. W tym przypadku była to akurat promocja na podkłady, róże, pudry i bronzery.Podczas pracy nad reklamą Karolina na bieżąco relacjonowała swoim obserwatorom na Snapchacie (@vivayoutube) jak wygląda takie "życie na planie". Razem z nią, w tej akcji brały udział także Ewa - Red Lipstick Monster oraz Klaudia Łepkowska. Każda z dziewczyn miała swoją osobną reklamę. Przy okazji pracy nad projektem, dziewczyny nagrały kilka tutoriali na kanał Rossmann Polska. Karolina przygotowała filmik dotyczący rozświetlania twarzy, Ewa konturowania, a Klaudia zaproponowała swój sposób na zrobienie delikatnego, ledwie zauważalnego makijażu.Wczoraj spędziłam cały dzien na planie🎬 nagrywaliśmy reklamę @rossmannpl którą już niedługo zobaczycie w TV! ❤✨


Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Karolina (@viva_a_viva)

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.